Booksy Alternatywa na Wrzesień 2023

Dla tych, którzy szukają alternatywy dla Booksy, mamy świetną wiadomość - jest mnóstwo opcji do wyboru. Stworzyliśmy listę 9 rekomendacji dostępnego oprogramowania dla salonu oferujace zaawansowane funkcje, które ulepszą zarządzanie Twoim salonem.

Najlepsze Alternatywy dla Booksy

 1. Zolmi
 2. Fresha
 3. Vagaro
 4. Shortcuts
 5. Phorest
 6. Square
 7. Versum
 8. Timely
 9. DaySmart

Porównaj Strony Podobne do Booksy

Zolmi

 

Zolmi Program Dla Salonu Fryzjerskiego , obok Booksy, jest jednym z najlepszych systemów dla salonów i gabinetów, oferującym szeroką gamę rozwiązań do zarządzania salonem.

Jeśli prowadzisz jednoosobowy salon fryzjerski lub gabinet kosmetyczny, DARMOWY program dla salonu Zolmi spełni większość Twoich wymagań, oferując:

 • elektroniczny kalendarz dla fryzjera: szybkie i łatwe dodawanie rezerwacji oraz rozliczenie płatności
 • własna strona rezerwacji online
 • darmowe przypominanie o wizytach e-mail i w aplikacji
 • łatwe tworzenie grafiku pracowników
 • system POS zintergowany z drukarką fiskalną salonu kosmetycznego

Jeśli prowadzisz większy salon lub gabinet, lub zależy Ci na podniesieniu wydajności w zarządzaniu Twoim biznesem beauty, z pewnością zainteresują Cię funkcje ZOLMI PRO takie jak:

 • przypomnienia SMS
 • płatności online - Twoi klienci dokonują płatności lub wpłacają depozyt podczas rezerwacji; możliwość automatycznego naliczania opłat za niestawienie się w salonie
 • narzędzie zwiększające liczbę opinii klientów na Twoim profilu w Google My Business
 • aplikacja i platforma do rezerwacji wizyt dla klientów Belliata
 • zaawansowane funkcje zarządzania zapasami: zamówienia mailowe prosto z aplikacji, alerty minimalnego poziomu zapasów, narzędzie do inwentaryzacji, to tylko niektóre z nich
 • rozbudowany pakiet raportów, w tym raport wynagrodzenia pracowników i raport kasowy
 • masowy marketing SMS
 • wybór kolorów i dodadania logo salonu fryzjerskiego do strony rezerwacji
 • zwiększona dostępność i szybsze wypełnianie luk w kalendarzu dzięki funkcji listy oczekujących
 • dodatkowe przychody dzięki sprzedaży pakietów i członkostw

Zolmi zapewnia także szybką i przyjazną pomoc techniczną, która bierze pod uwagę indywidualne potrzeby klientów, na przykład: pomoc w zaimportowaniu bazy danych klientów, utworzenie nowego raportu dostosowanego do potrzeb salonu lub gabinetu.

FUNKCJE
Booksy*
ZOLMI
Dołącz za DARMO
Pakiet darmowy

Bez Limitu
Cena wersji Pro
Od 170 zł netto Od 39 zł netto
Własna strona rezerwacji online
Aplikacja i platforma do rezerwacji dla klientów

Booksy

Belliata
Cena pozyskania klienta przez platformę do rezerwacji
35-45% Od 20%
Pomoc czat na żywo
Potwierdzenia i marketing SMS
Pozyskiwanie opinii klientów na profilu Google
Kreator strony www
Płatności online
Zarządzanie magazynem
Zarządzanie kosztami
Raport prowizji pracowniczych
Lista oczekujących
Darmowe potwierdzenia e-mail
*Booksy jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Booksy International sp. z o.o., Zolmi jest zarejestrowanym znakiem towarowym Umov Sp zo.o. Porównanie na podstawie danych na dzień 01/2/2023.

Fresha

 

Fresha oferuje szeroką gamę zaawansowanych funkcji dla właścicieli salonów, które pomagają im w organizacji, rezerwacji wizyt, przyjmowaniu płatności i sprzedaży najnowszych usług swoim klientom. Ich oprogramowanie zawiera zarówno bezpłatną wersję próbną i bezpłatną, jak i płatne opcje z ulepszonymi funkcjami.

Zapewnia również zarządzanie kartami upominkowymi, bezpieczne przetwarzanie płatności klientów za pomocą funkcji "pay by link", a także integrację ze stroną internetową i mediami społecznościowymi, aby pomóc Ci dotrzeć do klientów i zachęcić ich do rezerwacji.

Pomimo wielu dostępnych funkcji i integracji (w tym z platformami mediów społecznościowych, stroną internetową salonu i Kalendarzem Google), Fresha nie zapewnia integracji z oprogramowaniem księgowym, co może oznaczać więcej pracy przy ręcznym przenoszeniu danych.

Ponadto trudno jest włączyć dodatki, które podnoszą cenę wizyty, do istniejącej usługi podczas dokonywania rezerwacji. Może to być mylące dla pracowników i klientów, a także utrudniać sprzedaż usług.

Vagaro

 

Vagaro to platforma, która pozwala klientom znaleźć salony, studia fitness i spa w ich okolicy. To oprogramowanie do rezerwacji salonów pozwala im dokonywać rezerwacji i płacić z góry.

Klienci mogą zmienić termin lub anulować swoje wizyty z dużą łatwością za pomocą Vagaro. Vagaro ułatwia również właścicielom salonów zarządzanie terminami i ich codziennymi kalendarzami w sposób efektywny.

Ta aplikacja jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli salonów i spa, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność, ponieważ posiada automatyczne przypomnienia i funkcje notatek SOAP.

Kolejną niezwykłą cechą Vagaro jest to, że jest ona dostępna za pośrednictwem urządzeń z systemem iOS i Android. Oznacza to, że nie ma żadnych ograniczeń dostępności, niezależnie od rodzaju używanego urządzenia.

System ten jest bardzo przydatny w dostarczaniu przydatnych informacji, takich jak raporty dotyczące utrzymania klientów. Oprogramowanie dla salonów można dostosować do potrzeb firmy i jest ono bardzo elastyczne.

Shortcuts

 

Shortcuts to oprogramowanie dla salonów, które zostało zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów i klientów z branży kosmetycznej. Oferuje wiele funkcji, w tym zarządzanie listą płac, płatności online, marketing e-mailowy, planowanie personelu i rezerwację wizyt, dzięki czemu Shortcuts jest wszechstronnym narzędziem.

Niektóre z wyróżniających się funkcji tej firmy to Centrum nauki Shortcuts - dedykowana strona w ich witrynie internetowej, która pomoże Ci rozpocząć pracę i dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać funkcje oprogramowania w Twoim salonie. W witrynie znajduje się również sekcja z dodatkowymi zasobami, takimi jak podcasty, seminaria internetowe i blog.

Kilka rzeczy, o których należy pamiętać, to fakt, że Shortcuts jest dostępny w trzech wersjach: "Evolve", "Elevate" i "Elevate Plus", z których każda ma bardziej zaawansowane funkcje dostępne dla użytkownika (i wyższą cenę). Nie oferują wersji darmowej ani próbnej, ale można zarezerwować demo online.

Wreszcie, ich interfejs nie jest najbardziej przyjazny dla użytkownika i wymaga trochę nauki przy rozpoczynaniu pracy.

Phorest

 

Phorest to jedna z najlepszych alternatyw dla Booksy, z doskonałymi funkcjami, które pozwalają właścicielom salonów na bardziej efektywne zarządzanie firmą. Ponadto umożliwia użytkownikom dostęp za pośrednictwem urządzeń z systemem iOS lub Android.

Jest to oprogramowanie do zarządzania, które przechowuje informacje o klientach, do których właściciele salonów mają łatwy dostęp, aby poznać ich trendy. Pracownicy mogą przesyłać zdjęcia do swoich portfolio za pomocą aplikacji mobilnej, aby zaprezentować możliwości swoich klientów. Można uzyskać dostęp do zdjęć i udostępniać je na platformach mediów społecznościowych w celu uzyskania opinii użytkowników i prowadzenia kampanii marketingowych.

Co ciekawe, Phorest generuje istotne raporty, które pomagają ocenić wydajność firmy, co prowadzi do podejmowania lepszych decyzji. Informacje te pomagają również w ocenie możliwości pracowników. Ta aplikacja mobilna oszczędza czas dzięki funkcji zarządzania zapasami, pozwalając na łatwiejsze śledzenie stanu zapasów. Aplikacja jest łatwa w użyciu i bardzo wydajna.

Ta aplikacja do rezerwacji salonów ma bardzo niezawodny zespół pomocy technicznej, który jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc, gdy tylko utkniesz. Zespół odpowiada również na pytania klientów.

zolmi salon booksy alternatywy polska
Funkcje Programu Dla Salonu Zolmi

Square

 

Square to jedna z najlepszych alternatyw Booksy, odpowiednia do celów transakcyjnych; jest to aplikacja prosta w obsłudze. Nie doświadczysz problemów technicznych, nawet jeśli po raz pierwszy korzystasz z oprogramowania dla salonów. Ta oparta na chmurze aplikacja jest bezpłatna dla firm jednoosobowych, a jeśli właściciel salonu zatrudnia pracowników, płaci według ich liczby.

Square jest niezawodną aplikacją do zarządzania umawianiem wizyt i posiada inne funkcje, takie jak zarządzanie zespołem, płatności kartą kredytową i zarządzanie listą płac w salonie. Aplikacja ta wysyła również powiadomienia do klientów i pracowników o umówionych spotkaniach, aby upewnić się, że nikt ich nie przegapi, i jest najlepsza zarówno dla dużych, jak i małych firm.

Jest to dobra aplikacja dla rozwijających się firm, ponieważ łatwo dostosowuje się do zmian i może obsługiwać bardziej złożone zadania, które pojawiają się wraz z rozwojem firmy. Oznacza to, że jeśli w przyszłości Twoja firma się rozrośnie, będziesz nadal korzystać z tej aplikacji, zamiast zmieniać ją na inną.

Versum

 

Versum to cenne narzędzie, które pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję, podobnie jak Vagaro. Jest to niezawodne narzędzie dla właścicieli salonów, którzy chcą usprawnić swoje procesy zarządzania i planowania.

Kolejną niesamowitą rzeczą w Versum jest to, że pozwala świadczyć usługi klientom z innych lokalizacji, nie tylko z Twojego salonu. Jako właściciel salonu, dyktujesz, ile należy zapłacić za koszty podróży i lokalizację. Jest to dobra opcja dla klientów, którzy nie mogą przyjechać do Ciebie, ale Ty możesz przyjechać do nich.

Dzięki Versum rezerwacja wizyt jest bardzo prosta. Oprogramowanie do rezerwacji salonów pozwala klientom na dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, nawet kilkumiesięcznym.

Klienci mogą udzielać Ci wskazówek podczas dokonywania rezerwacji, a Ty możesz również dawać im e-prezenty dla celów marketingowych. Inne funkcje dostępne w Versum to integracja z mediami społecznościowymi, obsługa klienta i zarządzanie zapasami.

zolmi program dla salonu cena
*39 zł netto to miesięczny koszt 1 pracownika dodanego do kalendarza, zawiera pakiet 50 SMS, dodatkowe SMS już od 12 gr. Pracownicy bez kalendarza np. recepcja - ZAWSZE ZA DARMO!

Timely

 

(Get) Timely to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania salonem, które oferuje wszystko, od przetwarzania płatności po SMS-owe przypomnienia o umówionych spotkaniach i konfigurowalne formularze. Działa na różnych urządzeniach i w różnych systemach operacyjnych.

Niektóre z zalet (get) Timely to prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz możliwość szybkiej synchronizacji i przeglądania kalendarza. Klienci uznają również funkcje rezerwacji online za łatwe w użyciu przy planowaniu własnych spotkań.

Chociaż (get) Timely ma wiele ciekawych narzędzi, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy, poziom szczegółowości funkcji raportowania klientów pozostawia nieco do życzenia. W oprogramowaniu brakuje również funkcji wyszukiwania, która pozwoliłaby właścicielom salonów znaleźć stare wydarzenia bez konieczności ręcznego sprawdzania wszystkiego.

(get) Timely jest dostępny tylko w języku angielskim, co może stanowić problem dla niektórych międzynarodowych salonów i klientów. Wreszcie, podczas gdy (get) Timely oferuje bezpłatną wersję próbną oprogramowania, nie zapewniają darmowej wersji do długotrwałego użytku.

DaySmart Salon

 

DaySmart Salon to kolejna w pełni funkcjonalna aplikacja dla salonów, która sprawi, że będziesz o krok dalej od konkurencji. Możesz wybrać opcję płatności miesięcznej lub jednorazowej subskrypcji.

DaySmart Salon usprawnia usługi fryzjerów i barberów dzięki niesamowitym funkcjom, takim jak kontrola zapasów, zarządzanie personelem oraz system POS dla salonu fryzjerskiego. Aplikacja ta może zostać dostosowana do potrzeb Twojej firmy, a ponadto posiada powiadomienia tekstowe i e-mailowe oraz funkcje rezerwacji online.

Aplikacja jest dostępna za pośrednictwem urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS, a także przez przeglądarkę internetową. Aplikacja posiada funkcję raportowania, która dostarcza istotnych informacji o wynikach działalności firmy, dzięki czemu można podjąć odpowiednie kroki.

DaySmart Salon jest łatwy w użyciu, ponieważ jego struktura jest logiczna. Ta aplikacja do rezerwacji salonów przechowuje istotne informacje o klientach, które możesz analizować od czasu do czasu i śledzić trendy.

Top Salon Apps jak Booksy i ich Koszt

 

Każda aplikacja ma swoją cenę w zależności od jej funkcji i wielkości firmy. Niektóre aplikacje mają darmowy okres próbny, darmowe plany, wersje podstawowe i pakiety premium. Pakiet premium jest jednak najlepszą opcją, jeśli chcesz mieć nieograniczone funkcje, aby zaspokoić potrzeby Twojego salonu.

Sprawdź więcej ofert programów dla salonów i gabinetów: BeautySalon24 Alternatywa lub Saloner Alternatywa

Wnioski

 

Mając do wyboru tak wiele wspaniałych opcji, właściciele salonów w Polsce mogą wybrać idealne oprogramowanie do zarządzania, które spełni ich potrzeby.

Niezależnie od tego, czy jesteś gabinetem kosmetycznym, siecią salonów czy dopiero przygotowyjesz otwarcie nowego salonu fryzjerskiego, najważniejszą rzeczą jest dobre pełne zrozumienie swoich pracowników i klientów. Poświęć czas na spotkanie z członkami swojego zespołu i omówienie ich pomysłów, sugestii i wszelkich opinii klientów, jakie otrzymali.

Niezbędne elementy wyposażenia każdego salonu to rezerwacja online, automatyczne przypominanie o wizytach, szczegółowe śledzenie klientów i wskaźników wydajności oraz funkcje zarządzania personelem, które pomogą Ci zachować porządek i odciągnąć czas od żmudnych zadań administracyjnych.

Naszą ulubioną alternatywą dla Booksy jest Zolmi.

Rating: 5 of 5 - 3 votes