Aplikacja Dla Salonów Fryzjerskich
Dla Zarządzania Firmą Na Bieżąco

aplikacja dla salonów aplikacja dla salonów

Elektroniczny Terminarz, Rezerwacja Online, System Kasowy - masz to wszystko

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Obejrzyj film demonstracyjny

Zoptymalizuj swój dzień dzięki naszej aplikacji do umawiania wizyt w salonie.

Fryzjerzy na całym świecie ufają naszej aplikacji

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem lub managerem salonu fryzjerskiego, mobilnym fryzjerem czy najemcą stanowiska fryzjerskiego, wiemy jak ważne jest mobilne zarządzanie biznesem z poziomu Twojego smartfona.

Jeśli szukasz mobilnej aplikacji dla salonu fryzjerskiego, nasza aplikacja dla salonu umożliwi Ci całkowicie zdalne zarządzanie Twoim biznesem poprzez fukcje takie jak planowanie grafików pracy, zarządzanie magazynem, karty klientów, płatności online, opinie klientów i więcej.

Korzystanie z aplikacji dla salonu kosmetycznego Zolmi da Ci dostęp do najnowszych funkcji zarządzania salonem, które są szybkie i proste w użyciu.

Prosta i łatwa w użyciu
aplikacja dla salonów kosmetycznych

 • Punkt sprzedaży 01 Przejdź szybko przez kasę dzięki funkcjom POS dla salonów. Popraw obsługę klienta i drukuj lub wysyłaj e-mailem paragony bezpośrednio z oprogramowania salonu, a także korzystaj z płatności zbliżeniowych.
 • Kreator stron internetowych

  02 Potrzebujesz strony internetowej? Wejdź do sieci z super szybką i przyjazną dla urządzeń mobilnych stroną internetową. Nasz super prosty kreator stron internetowych jest przeznaczony zarówno dla salonów jak i niezależnych fryzjerów, aby zapewnić Ci największy wpływ.
 • Przypomnienia o wizytach

  03 Ogranicz liczbę niestawiennictw nawet o 90%! Zautomatyzuj wysyłanie SMS-owych potwierdzeń umówionych spotkań, przypomnień i powiadomień. Pozwól swoim klientom na potwierdzenie, zmianę terminu lub anulowanie spotkania i szybko wypełnij luki w swoim kalendarzu.
 • Rezerwacja online

  04 Zapewnij najlepszą obsługę klienta i włącz rezerwację online 24/7 poprzez stronę, aplikację mobilną, Google My Business, Instagram i profile na Facebooku. Zmniejsz liczbę nieobecności poprzez przyjmowanie depozytów za rezerwacje online.
 • Zarządzanie inwentarzem

  05 Łatwe śledzenie zapasów w firmie, zmniejszenie nadmiernych zapasów i nie zamrażaj gotówki w nadmiernych zapasach na półkach.
 • Terminarz elektroniczny

  06 Zwiększ efektywność i produktywność swojego zespołu. Zarządzaj urlopami, spotkaniami zespołu, przerwami w pracy bezpośrednio z poziomu aplikacji. Używaj dokładnych arkuszy czasu pracy do prowadzenia listy płac.
 • Zarządzanie reputacją

  07 Popraw swoją reputację online dzięki naszym automatycznym badaniom satysfakcji klientów. Zrozum, co zachwyca i denerwuje Twoich klientów. Dostosuj komunikację z klientami, aby uzyskać więcej 5-gwiazdkowych recenzji.
Zapoznaj się z pełną listą funkcji aplikacji
aplikacja do umawiania wizyt w salonie

Zobacz dlaczego ponad 5,000 firm Zolmi

Marcus Blifford

Tak się cieszę, że przeszedłem do Zolmi. Ich oprogramowanie pomogło mi zaoszczędzić czas i usprawnić zarządzanie moim salonem. Moi styliści mają bezpośredni dostęp do swoich grafików, dzięki czemu mogą natychmiast reagować na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami backbar, inwentaryzacją i automatycznym zamawianiem poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Zolmi obejmują również pakiet raportów dla salonów, zapewniający wgląd w biznes w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

To oprogramowanie dla salonów jest gorące! Zwiększenie liczby recenzji w Google My Business znacznie poprawiło nasze wyniki w zarządzaniu reputacją online. Nasi najlepiej oceniani klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie (ponad 10 nowych recenzji w ciągu miesiąca!). Rozwiązania marketingowe dla salonów, takie jak e-mail i tekst, oraz program lojalnościowy dały nam dodatkową przewagę w zatrzymywaniu klientów.

Jason Pettersen

Uwielbiam to! Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, strona internetowa salonu) i pozwalać naszym klientom na rezerwację online, zapełniamy te sloty w kalendarzu o wiele szybciej. Co więcej, automatyczne przypomnienia SMS i lista oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów potwierdzających rezerwację i zmniejszyły liczbę nieobecności w naszym salonie o połowę.

Dołącz do ponad 5,000 zarejestrowanych firm takich jak Twoja

Ceny są dla firm zlokalizowanych w Polsce w złotych.

Manage
Za darmo
Na zawsze
 • iOS i Android App
 • Nieograniczone rezerwacje
 • Strona rezerwacji online
 • Nieograniczone przypomnienia e-mail
 • Bez umowy
Start
Grow
1
Pracowniks
 • Wszystkie funkcje Manage+
 • Przypomnienia SMS
 • Nieograniczone raportowanie biznesowe
 • Płatności zbliżeniowe
 • + Więcej funkcji optymalizacji
Razem: 39 zł
Start
Koszt jednego SMS-a wynosi 0,12 zł powyżej miesięcznego limitu.

Ponad 6 lat wspierania salonów i spa

aplikacja do rezerwacji wizyt w salonie
 • Założony przez poprzedniego właściciela salonu
 • Ponad 5,000 zarejestrowanych firm
 • 6 lat w biznesie
 • Dane przechowywane w UE i USA
 • Partnerzy UE w zakresie standardów danych
aws stripe
Dowiedz się więcej o nas

Masz więcej pytań dotyczących naszej aplikacji do rezerwacji salonów?

Oto kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy istnieją aplikacje na systemy iOS i Android?

Nasze aplikacje działają zarówno na iOS jak i na Androida. Są one proste w użyciu i szybkie do skonfigurowania. Obydwie aplikacje są darmowe, ale musisz posiadać konto zolmi, aby zacząć.

Kto jest właścicielem moich danych?

Jesteś właścicielem swoich danych klienta i możesz je pobrać w dowolnym momencie - nawet bez potrzeby kontaktowania się z nami. Stosujemy się do europejskich wytycznych dotyczących ochrony danych, więc możesz być pewny wysokich standardów zarządzania danymi.

Czy moje dane są bezpieczne?

Korzystamy z protokołu SSL (szukaj kłódki na pasku adresu swojej przeglądarki) dla naszej strony internetowej, która jest hostowana przez Amazon (tak, ten ogromny sklep) Web Services. Ponieważ mamy siedzibę w Europie, obowiązują nas najsurowsze na świecie zasady ochrony danych i musimy przestrzegać ścisłych wytycznych dotyczących danych klientów.

Czy mogę używać mojego iPada lub tabletu z Androidem?

Tak. Z naszą aplikacją możesz korzystać zarówno z iPadów jak i tabletów z systemem Android. Aplikacja zolmi została zaprojektowana tak, aby dobrze działała na obu systemach operacyjnych.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszej pomocy technicznej, abyś mógł czerpać maksymalne korzyści z aplikacji zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiedzieć w ciągu 4 godzin. Jeśli onboarding, czat na żywo, e-mail i filmy YouTube, aby poprowadzić Cię przez.

Czy mogę zrezygnować w każdej chwili?

Tak, możesz obniżyć klasę i anulować nasze plany premium salon spa oprogramowanie w dowolnym momencie. Ale nie zapomnij, że zawsze możesz mieć dostęp do naszego darmowego oprogramowania dla salonów, jeśli chcesz rozwijać swoją firmę i zarządzać salonem w inteligentny sposób.

Utwórz swoje konto już dziś i zacznij korzystać z aplikacji

Utwórz swoje konto teraz, a następnie pobierz naszą aplikację na iOS lub Android

 • Łatwa konfiguracja
 • Zawsze za darmo
 • Bezpieczna strona