Nowoczesna Aplikacja Do Umawiania Wizyt U Fryzjera Dla Twojego Salonu

aplikacja do umawiania wizyt u fryzjera aplikacja do umawiania wizyt u fryzjera

Aplikacja Do Rezerwacji Wizyt Online Dla Salonu Fryzjerskiego, System POS Dla Salonu, Elektroniczny Terminarz Dla Fryzjera

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Obejrzyj film demonstracyjny

Zwiększ liczbę klientów salonu fryzjerskiego
dzięki mobilnej aplikacji do umawiania wizyt

Zaufały nam salony w 25 krajach

Znamy stres związany z prowadzeniem salonu: rosnąca baza klientów, personel, zarządzanie zapasami, kasa, a co z obcinaniem włosów?

Korzystanie z naszej aplikacji do umawia  wizyt u fryzjera umożliwia kontrolowanie każdego aspektu działalności, w tym personelu, rezerwacji wizyt, rezerwacji online z możliwością przyjmowania depozytów i bezproblemowego rozliczania sprzedaży dzięki zintegrowanemu systemowi POS.

Korzystanie z aplikacji do umawiania wizyt dla salonów Zolmi nie wymaga żadnych dodatkowych aktualizacji.

aplikacja sprzedażowa dla salonów

7 sposobów jak aplikacja do rezerwacji wizyt usprawni
zarządzanie Twoim salonem fryzjerskim

 • Zarządzanie zapasami 01 Zarządzaj wszystkimi aspektami inwentaryzacji salonów, w tym back bar i sprzedaży detalicznej. Zmaksymalizuj przepływ gotówki i zredukuj nadmierne zapasy dzięki alertom o niskim poziomie zapasów i zintegrowanym zamówieniom. Wykorzystaj przypomnienia o sprzedaży w kasie, aby powtórzyć poprzednie zakupy klienta.
 • Kasa fiskalna online 02 Wybranie odpowiedniego sytemu sprzedaży dla salonu być trudne. Nasze kompleksowe oprogrmowanie salonowe POS oferuje panel szybkiej sprzedaży, wirtualną aplikację POS jeszcze bardziej upraszcza proces sprzedaży towaró i usług w Twoim salonie. Zaoszczędź czas i popraw doświadczenia klientów dzięki płatnościom przez aplikacje dla salonu oraz płatnościom zbliżeniowym.
 • Kreator stron internetowych 03 Stwórz stronę internetową szybko! Nasz kreator stron internetowych Salon jest bardzo prosty i łatwy w użyciu, pozwalając Ci stworzyć to ważne narzędzie marketingowe dla Twojego salonu, aby pomóc budować zaufanie i zwiększyć liczbę nowych klientów.
 • Planowanie personelu 04 Popraw wydajność planowania personelu salonu fryzjerskiego. Efektywnie zarządzaj czasem wolnym, i zobacz dostępność fryzjerów bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Zapewnienie efektywnego kosztowo planowania w oparciu o swoje potrzeby salonu włosów. Przechwytywanie poprawnych timesheets do prowadzenia listy płac.
 • Zarządzanie reputacją 05 Popraw swoją reputację w sieci dzięki naszym automatycznym ankietom satysfakcji klientów. Zrozum, co zachwyca i denerwuje Twoich klientów na auto-pilocie. Dostosuj komunikację do klientów, aby uzyskać więcej 5-gwiazdkowych recenzji.
 • Przypominanie o wizytach

  06 Ogranicz liczbę niestawiennictw nawet o 90%! Zautomatyzuj wysyłanie powiadomień SMS i email, w tym potwierdzeń i przypomnień. Pozwól swoim klientom zmienić termin lub anulować wcześniej i upewnij się, że wypełnisz te puste sloty.
 • Rezerwacja online

  07 Stwórz najlepsze doświadczenie klienta i włączyć 24/7 rezerwacji online dla swoich klientów. Wszyscy oni mogą zarezerwować za pośrednictwem swojej strony internetowej, Google My Business, Instagram i Facebook. Stop no-show używając naszej ochrony nie-show i biorąc depozyty w czasie rezerwacji.
Zapoznaj się z pełną listą funkcji aplikacji
aplikacja do sprzedaży dla salonów

Zobacz dlaczego ponad 5,000 firm Zolmi

hairdresser
Marcus Blifford

Tak się cieszę, że przeszedłem do Zolmi. Ich oprogramowanie pomogło mi zaoszczędzić czas i usprawnić zarządzanie moim salonem. Moi styliści mają bezpośredni dostęp do swoich grafików, dzięki czemu mogą natychmiast reagować na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami backbar, inwentaryzacją i automatycznym zamawianiem poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Zolmi obejmują również pakiet raportów dla salonów, zapewniający wgląd w biznes w czasie rzeczywistym.

hair stylist
Hellen Lee

To oprogramowanie dla salonów jest gorące! Zwiększenie liczby recenzji w Google My Business znacznie poprawiło nasze wyniki w zarządzaniu reputacją online. Nasi najlepiej oceniani klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie (ponad 10 nowych recenzji w ciągu miesiąca!). Rozwiązania marketingowe dla salonów, takie jak e-mail i tekst, oraz program lojalnościowy dały nam dodatkową przewagę w zatrzymywaniu klientów.

hairdressing
Jason Pettersen

Uwielbiam to! Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, strona internetowa salonu) i pozwalać naszym klientom na rezerwację online, zapełniamy te sloty w kalendarzu o wiele szybciej. Co więcej, automatyczne przypomnienia SMS i lista oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów potwierdzających rezerwację i zmniejszyły liczbę nieobecności w naszym salonie o połowę.

Dołącz do ponad 5,000 zarejestrowanych salonów fryzjerskich

Ceny są dla salonów frzyjerskich i gabinetów kosmetycznych zlokalizowanych w Polsce w złotych.

Manage
Za darmo
Na zawsze
 • iOS and Android App
 • Nieograniczone rezerwacje
 • Strona rezerwacji online
 • Nieograniczone przypomnienia e-mail
 • Bez umowy
Start
Grow
1
Pracownik
 • Wszystkie funkcje Manage+
 • Przypomnienia SMS
 • Nieograniczone raportowanie biznesowe
 • Płatności zbliżeniowe
 • + Więcej funkcji optymalizacji
Razem: 39 zł
Start
Koszt jednego SMS-a wynosi 0,12 zł powyżej miesięcznego limitu.

Ponad 6 lat wspierania zakładów fryzjerskich

aplikacja kasa fiskalna online dla salonów
 • Założona przez poprzedniego właściciela salonu
 • Ponad 5,000 zarejestrowanych firm
 • 6 lat w biznesie
 • Dane przechowywane w UE i USA
 • Partnerzy UE w zakresie standardów danych
zolmi is 6 birthday cake
Dowiedz się więcej o nas

Masz więcej pytań na temat naszej aplikacji do umawiania wizyt?

Oto kilka odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy mogę zrezygnować w każdej chwili?

Tak, możesz obniżyć klasę i anulować nasze plany premium w dowolnym momencie. Ale nie zapomnij, że zawsze możesz mieć dostęp do naszej darmowej aplikacji, jeśli chcesz rozwijać swój biznes i zarządzać salonem w inteligentny sposób.

Czy istnieją aplikacje na iOS i Android?

Nasze aplikacje są dostępne zarówno na iOS jak i Android. Są one proste w użyciu i szybkie w konfiguracji. Obie aplikacje są darmowe, ale do rozpoczęcia pracy wymagane jest posiadanie konta Zolmi.

Kto jest właścicielem moich danych?

Dane klientów należą do Ciebie i możesz je pobrać w dowolnym momencie. Ponieważ nasza firma ma siedzibę w Europie, przestrzegamy jednych z najsurowszych zasad ochrony danych na świecie, co stało się inspiracją dla ustawodawstwa dotyczącego ochrony danych w innych krajach.

Czy moje dane są bezpieczne?

Używamy SSL (szukaj kłódki na pasku adresu swojej przeglądarki) dla naszej strony internetowej, która jest hostowana przez Amazon (tak, ten ogromny sklep) Web Services. Ponieważ jesteśmy z siedzibą w Europie, mamy najsilniejsze zasady ochrony danych na świecie i musimy przestrzegać ścisłych wytycznych dotyczących danych klientów.

Czy Twój Salon POS App jest darmowy?

Tak. Nasza aplikacja jest darmowa! Wystarczy pobrać naszą aplikację z App Store i przejść przez prosty proces konfiguracji - to jest proste, jak to. Mamy plany premium, które pozwolą Ci uzyskać więcej funkcji, takich jak SMS nominacje, płatności online i więcej.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

TNaszym celem jest zapewnienie Ci wsparcia klienta, abyś mógł czerpać maksymalne korzyści z zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiedzieć w ciągu 4 godzin. Opracowaliśmy łatwy kalendarz, czat na żywo, e-mail i filmy na YouTube, które pomogą Ci rozpocząć pracę.

Zarządzaj salonem fryzjerskim przez aplikację mobilną

Już dziś zacznij korzystać z naszej aplikacji do rezerwacji wizyt u fryzjera
i usprawnij zarządzanie swoim biznesem.

 • Łatwa konfiguracja
 • Darmowe na zawsze
 • Bezpieczna