Prosty terminarz dla salonów z
funkcjami, które pokochasz

Lepiej zarządzać swoją firmą i odzyskaj swój stracony czas.

Salony fryzjerskie

Salony fryzjerskie

Znamy stres prowadzenia salonu fryzjerskiego; personel, zarządzanie zapasami, marketing salon i nie zapominając o cięcie włosów! Korzystanie z naszego oprogramowania dla salonów fryzjerskich pozwala łatwo zarządzać planowanie personelu, rezerwacja terminu i POS salon za jednym dotknięciem przycisku.

Barber Shops

Barber Shops

Mężczyźni kochają technologię! Więc upewnij się, że są pozwalając klientom zarezerwować terminy online 24/7. Jak również rezerwacji online, nasze oprogramowanie barber shop ma wszystkie funkcje, które pomogą uruchomić rosnące i zajęty barber shop.

Terapeuci masażu

Terapeuci masażu

Szukasz oprogramowania dla gabinetu masażu, gdzie można dodać notatki SOAP, określić usługi dla kobiet lub mężczyzn klientów i zdolność do generowania faktur dla firm ubezpieczeniowych? Z naszego oprogramowania dla salonów masażu, jesteś w stanie mieć wszystkie te funkcje specyficzne dla terapii masażu.

Salony Pielęgnacji Paznokci

Salony Pielęgnacji Paznokci

Musisz zmaksymalizować wydajność swoich techników paznokci i stacji paznokci? Nasze oprogramowanie dla salonów paznokci ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby prowadzić salon paznokci. Z naszego systemu POS salonu paznokci, można śledzić sprzedaż detaliczną, zrobić powtarzające się rezerwacje i akceptować rezerwacje online.

Salony piękności

Salony piękności

Chcesz poprawić zarządzanie zasobami swojego salonu kosmetycznego i śledzić sprzedaż detaliczną? Nasze oprogramowanie dla salonów kosmetycznych, pozwala na efektywne zarządzanie gabinetami zabiegowymi, a nasze narzędzia do zarządzania inwentaryzacją salonów zapewniają możliwość raportowania sprzedaży detalicznej i zapasów.

Spa & Medical Spa

Spa & Medical Spa

Szukasz oprogramowania spa do prowadzenia notatek klientów i efektywnego wykorzystania zasobów, takich jak pokoje zabiegowe i sprzęt? Nasze oprogramowanie do zarządzania spa pozwala na dodawanie notatek klientów, zarządzanie zasobami w obrębie Spa i akceptowanie wizyt online w dzień i w nocy.