Odzyskaj swój czas dzięki oprogramowaniu do
optymalizacji pracy salonów

Salon POS

Jesteś w stanie korzystać z naszego zaawansowanego POS dla salonu na każdym urządzeniu poprzez przeglądarkę lub aplikację.

Rozliczaj klientó łątwo i szybko. Oszczędzaj czas i poprawiaj zadowolenie klientów dzięki samodzielnym płatnościom przez aplikację płatnościom zbliżeniowym i sprzedaży online.

Funkcje Salon POS

Planowanie wizyt

Zoptymalizuj swój kalendarz dzięki pełnej gamie funkcji planowania. Twórz, zmieniaj terminy i anuluj wizyty w aplikacji, jednocześnie mając podgląd do całego kalendarza swojego zespołu.

oprogramowanie dla fryzjerów

Rezerwacja online

Odkryj najprostszy sposób, aby umożliwić klientom salonu umówienie się na wizytę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pozwól swoim klientom rezerwować wizyty online 24/7. Klienci ponad 60% salonów korzystających z Zolmi  dokonuje rezerwacji po godzinach otwarca salonu.

aplikacja do rezerwacji salonów

Kreator Strony Internetowej dla Salonu

Załóż stronę internetową szybko! Nasz kreator stron internetowych dla salonów jest bardzo prosty i łatwy w użyciu i pozwoli Ci stworzyć to ważne narzędzie marketingowe dla Twojego salonu, aby pomóc zbudować zaufanie i zwiększyć liczbę nowych klientów.

Zobacz Kreator Stron Internetowych Salonu

Zarządzanie Magazynem

Możesz śledzić zapasy swoich produktów i uzyskać wgląd zarówno w profesjonalnie używane jak i detaliczne produkty poprzez raportowanie. Otrzymuj alerty, gdy zapasy produktów są niskie.

Więcej Funkcji Zarządzania Zapasami Salonu

Zarządzanie Reputacją

Zolmi pozwoli Ci na automatycznego pilota w procesie oceny opinii klientów. Z łatwością zrozumiesz, co zachwyca i denerwuje Twoich klientów, szybko zareagujesz i zadbasz o pozytywną reputację Twojego salonu w sieci, tak istotną w dzisiejszym konkurencyjnym świecie.

Więcej Funkcji Zarządzania Reputacją Salonu

Inwentaryzacja Kolorów

Kontrola kosztów staje się coraz ważniejsza w dzisiejszych salonach. Dzięki Zolmi jesteś w stanie śledzić koszty dostarczenia usług kolorystycznych do Twojego klienta. Możesz przenieść ten koszt na klienta lub potraktować go jako back bar i ponownie obciążyć najemców kabin.

zarządzanie zasobami kolorów

Marketing Salonu

Pakiet marketingowy Zolmi sprawi, że marka Twojego salonu wzrośnie w mgnieniu oka. Nasze rozwiązania marketingowe skupiają się na zwiększeniu przychodów salonu poprzez zwiększenie liczby klientów oraz ich średnich wydatków na wizytę. Pomożemy Ci utrzymać spersonalizowane zaangażowanie Twoich klientów.

Więcej Funkcji Marketingowych Dla Salonu

Wynajem Stanowisk Fryzjerskich

Zolmi Booth renter salon oprogramowanie daje zarówno właścicieli i najemców swobodę zarządzania wszystkich swoich stanowiskach, jak widzą, ustawiając swoje uprawnienia, aby umożliwić recepcji do zarządzania ich harmonogramów.

wynajem stanowisk fryzjerskich

Zarządzanie Salonem

Przejmij kontrolę nad swoim dniem i łatwo zarządzać każdym aspektem swojej działalności. Punkt sprzedaży, zarządzanie zapasami, planowanie personelu, płatności zbliżeniowe, masz do dyspozycji wszystko plus więcej.

zarządzanie salonem

Planowanie Personelu

Ustaw jasne cele dla swoich pracowników i śledzić ich wydajność poprzez metryki w czasie rzeczywistym. Budować inteligentne i bezkonfliktowe harmonogramy, łatwo sprawdzić dostępność pracowników, używać powtarzających się godzin pracy, aby zakończyć harmonogram w mgnieniu oka. Automatyzacja obliczeń prowizji pracowników i poprawić swoją wydajność biznesową.

planowanie pracy personelu

Klienci salonów preferują powiadomienia o wizytach.

  • Łatwa konfiguracja
  • Darmowe na zawsze
  • Bezpieczna