Darmowe Oprogramowanie Dla Barberów Dla Szybkiego Rozwoju Twojego Biznesu

oprogramowanie dla barber shopów oprogramowanie dla barber shopów

Barber Shop POS, aplikacja do rezerwacji dla barberów, rezerwacja online

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Zobacz film demonstracyjny

Odzyskaj swój czas dzięki oprogramowaniu
optymalizującemu działalność barber shopów

Zaufały nam barber shopy w 25 krajach

Mężczyźni kochają technologię! Upewnij się więc, że Twoi klienci mogą rezerwować wizyty online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oprócz rezerwacji online, nasze oprogramowanie dla barberów posiada wszystkie funkcje niezbędne do prowadzenia rozwijającego się barber shopa.

oprogramowanie dla barberów

Jak to działa

Twoja Strona Rezerwacji Online
Wizyty Automtycznie Dodane Do Kalendarza
Przypomnienia SMS, Przedpłaty - Ochrona Przed Nieobenościami
Łatwe i Szybkie Rozliczanie Klientów
Generuj Pozytywne Opinie Na Google

7 sposobów, które pomogą Ci zoptymalizować
swój biznes dzięki oprogramowaniu dla barber shopów od Zolmi

 • Punkt sprzedaży

  01 Przejdź szybko przez kasę dzięki naszemu rozwiązaniu POS dla salonów paznokci. Oszczędzaj czas i zapewnij najlepszą obsługę klienta dzięki mobilnym zakupom przy fotelu, szybkim kasom i płatnościom zbliżeniowym.
 • Planowanie personelu

  02 Ulepsz swoją wydajność planowania personelu barber shopu. Łatwo zarządzaj czasem wolnym i zobacz dostępność zespołu bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Uczyń planowanie opłacalne, w oparciu o potrzeby salonu. Przechwytywanie prawidłowych timesheets do prowadzenia listy płac.
 • Przypomnienia spotkaniach

  03 Zmniejsz nie-shows aż do 90%! Zautomatyzuj wysyłanie swoich potwierdzeń, przypomnień i powiadomień. Pozwól swoim klientom potwierdzić, zmienić termin lub anulować wizytę i wcześnie wypełnić nowe puste terminy w kalendarzu.
 • Kreator stron internetowych

  04 Wejdź do sieci z szybką i przyjazną dla urządzeń mobilnych stroną internetową. Nasz super prosty kreator stron internetowych dla barber shopów został zaprojektowany dla fryzjerów, aby zwiększyć liczbę rezerwacji i poprawić obsługę klienta.
 • Zarządzanie reputacją

  05 Przenieś swoją reputację online na inny poziom dzięki naszym automatycznym ankietom zadowolenia klientów. Szybko zrozumiesz, co zachwyca i denerwuje Twoich klientów. Dostosuj komunikację z klientami, aby uzyskać więcej 5-gwiazdkowych recenzji.
 • Zarządzanie inwentaryzacją

  06 Oprogramowanie do zarządzania magazynem Zolmi pomoże Ci zoptymalizować ruchy zapasów i ograniczyć nadmierne zapasy dzięki alertom o wyczerpaniu zapasów i zintegrowanemu systemowi zamówień. Popraw swoje marże dzięki śledzeniu kosztów backbar. Sprzedawaj więcej produktów detalicznych w oparciu o wgląd w raporty.
 • Rezerwacja online

  07 Stwórz najlepsze doświadczenie klienta i włącz 24/7 rezerwację online poprzez swoją stronę, Google My Business, profile Instagram i Facebook oraz aplikację mobilną. Zwiększ ochronę przed niestawieniem się klienta dzięki przyjmowaniu kart kredytowych online.
Zapoznaj się z pełną listą funkcji
oprogramowanie dla barberów

Zobacz dlaczego ponad 5 000 firm Zolmi

Marcus Blifford

Oprogramowanie Zolmi zaoszczędziło nam mnóstwo czasu i sprawiło, że zarządzanie naszym salonem stało się bardziej efektywne. Mój zespół ma bezpośredni dostęp do swoich harmonogramów i natychmiast reaguje na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z bieżącym-niski alarmy, zapasów, zamówień e-mail, i koszty backbar poprawiła moje marże o 15%! Funkcje Zolmi obejmują również pakiet raportów dla salonów, zapewniający wgląd w działalność w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

Uwielbiam to oprogramowanie dla salonów! W szczególności, Google My Business review booster: klienci z najlepszymi wynikami otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie, co poprawia nasze wyniki zarządzania reputacją online. Ponad 10 nowych recenzji tylko w ciągu miesiąca! Email i tekst salon rozwiązań marketingowych i program lojalnościowy dały nam dodatkową przewagę w poprawie naszej retencji klientów.

Jason Pettersen

Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych profilach na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej salonu i pozwoliliśmy naszym klientom rezerwować online, wypełniamy puste miejsca w kalendarzu o wiele szybciej. Zautomatyzowane przypomnienia SMS z funkcją listy oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów z potwierdzeniami od klientów i zmniejszyły liczbę nieobecności w salonie o połowę.

Wzmocnij Swój Biznes Już Dziś!
Zacznij ZA DARMO!

Bez Kosztów Konfiguracji, Bez Karty Kredytowej, Bez Umowy

Darmowy
Za darmo
Na zawsze
 • iOS i Android App
 • Nieograniczone rezerwacje
 • Strona rezerwacji online
 • Nieograniczone przypomnienia e-mail
 • Bez umowy
Start
Premium
1
Pracowniks
 • Wszystkie funkcje Manage+
 • Przypomnienia SMS
 • Nieograniczone raportowanie biznesowe
 • Płatności zbliżeniowe
 • + Więcej funkcji optymalizacji
Razem: 39zł
Start
Koszt jednego SMS-a wynosi 0,12 zł powyżej miesięcznego limitu.

Ponad 6 lat wspierania fryzjerów

aplikacja dla barberów
 • Założona przez poprzedniego właściciela salonu
 • Ponad 5,000 firm zarejestrowanych
 • 5 lat w biznesie
 • Dane przechowywane w UE i USA
 • Partnerzy UE w zakresie standardów danych
Dowiedz się więcej o nas

Masz więcej pytań na temat naszego oprogramowania do rezerwacji salonów?

Oto kilka odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Staramy się zapewnić Ci najlepsze wsparcie techniczne, abyś mógł czerpać maksymalne korzyści z Zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiadać w ciągu 4 godzin. Podczas wprowadzania na rynek prosimy o korzystanie z czatu na żywo, poczty e-mail i filmów z YouTube, które pomogą Ci przejść przez ten proces. Mamy również obszerną sekcję pomocy, w której można szybko znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Oczywiście! W każdej chwili możesz obniżyć klasę i zrezygnować z naszego planu premium oprogramowania dla barber shopów. Zawsze masz dostęp do naszego darmowego oprogramowania dla barber shopów, aby rozwijać i inteligentnie zarządzać swoim barber shopem.

Czy trzeba coś zainstalować?

Nic! Tak, dobrze przeczytałeś. Zolmi utrzymuje rzeczy proste, więc można przestać szukać barber shop oprogramowanie darmowe pliki do pobrania i po prostu zachować na planowanie wizyt. Zapomnij o martwieniu się o aktualizacje, nasze oprogramowanie barber shop w chmurze zrobi to za Ciebie.

Czy mogę korzystać z mojego istniejącego komputera lub tabletu?

Tak. Nasze oprogramowanie do rezerwacji, podobnie jak większość aplikacji mobilnych, może być używany na urządzeniach Apple i Android bez żadnych problemów. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa, taka jak Chrome lub Safari. Proste, prawda?

Czy moje dane są bezpieczne?

W Zolmi traktujemy bezpieczeństwo danych jako absolutny priorytet. To Ty jesteś właścicielem swoich danych (a nie my). Używamy zabezpieczeń systemu SSL i bardzo zaawansowanych firewalli dla naszego sprzętu. Wszystkie dane użytkowników są regularnie archiwizowane na naszej zaszyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services.

Czy możecie skonfigurować oprogramowanie dla mnie?

Tak, możemy skonfigurować dla Ciebie Twoje konto oprogramowania salonu. Jest to usługa premium, płatna. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu na żywo.

Klienci barber shopów preferują powiadomienia o wizytach.

 • Łatwa konfiguracja
 • Bezpłatna na zawsze
 • Bezpieczna strona