Oprogramowanie Dla Salonu Fryzjerskiego Dla Ciebie i Twoich Klientów

oprogramowanie dla fryzjerów oprogramowanie dla fryzjerów

Kalendarz Fryzjera, Kasa Fiskalna i Terminal Płatniczy, Aplikacja Mobilna, Rezerwacje Online

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Obejrzyj Demo

Oszczędzaj Czas Dzięki
Oprogramowaniu Dla Zadkładów Fryzjerskich

Zaufały nam salony fryzjerskie w 25 krajach

Znamy stres związany z prowadzeniem zakładu fryzjerskiego: zatrudnianie personelu, zarządzanie zapasami, marketing salonu i nie zapominając o strzyżeniu włosów! Korzystanie z naszego oprogramowania dla salonów fryzjerskich pozwala na zarządzanie personelem planowania, rezerwacji spotkań i salon POS za naciśnięciem przycisku.

oprogramowanie dla fryzjerów

Jak to działa?

Zarezerwuj gdziekolwiek
Nominacje przechowywane
w kalendarzu
Termin przypomnienia
wysłane do klienta w celu
zmniejszenia nie-widzenia
Checkout klienta
W tym płatności i
dodawanie detalicznych
Ankieta zadowolenia
klienta wysyłana
do klienta

Zwiększ Efektywności Twojego Biznesu
Z Programem Do Zarządzania Salonem Fryzjerskim

 • Kreator stron internetowych

  01 Potrzebujesz strony internetowej? Wejdź do sieci z super szybką i przyjazną dla urządzeń mobilnych stroną internetową. Nasz super prosty kreator stron internetowych dla salonów fryzjerskich został zaprojektowany dla salonów, aby zapewnić Ci większą liczbę rezerwacji i lepsze doświadczenie klienta.
 • Punkt sprzedaży

  02 Oferuj szybką obsługę kasową dzięki naszym funkcjom POS dla salonów kosmetycznych. Oszczędzaj czas i poprawiaj wrażenia klientów dzięki aktualizacjom zakupów przy fotelu, kasie i płatnościom zbliżeniowym.
 • Planowanie personelu

  03 Popraw wydajność planowania czasu pracy w twoim salonie fryzjerskim. Efektywnie zarządzaj czasem wolnym, i zobacz dostępność fryzjerów bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Zapewnienie efektywnego kosztowo planowania w oparciu o swoje potrzeby salonu włosów. Przechwytywanie poprawnych timesheets do prowadzenia listy płac.
 • Przypomnienia spotkaniach

  04 Zmniejsz liczbę nieobecności nawet o 90%! Automatyzacja wysyłania potwierdzeń, przypomnień i powiadomień. Pozwól swoim klientom potwierdzić, zmienić termin lub anulować i wypełnić puste sloty kalendarza wcześniej.
 • Zarządzanie zapasami

  05 Optymalizacja ruchów zapasów z oprogramowaniem dla salonu fryzjerskiego i zmniejszyć nadmierne zapasów za pomocą automatycznych alarmów, gdy zapasy są na wyczerpaniu i zintegrowane zamawianie. Zwiększ swoje marże z backbar koszty śledzenia. Sprzedawaj więcej detalicznie w oparciu o wgląd w raporty.
 • Rezerwacja online

  06 Stwórz najlepsze doświadczenie klienta i umożliwić 24/7 rezerwacji online za pośrednictwem strony, aplikacji mobilnej, Google My Business, Instagram i profile na Facebooku. Zwiększ ochronę przed niestawieniem się klienta poprzez przyjmowanie kart kredytowych online.
 • Zarządzanie reputacją

  07 Popraw swoją reputację online dzięki naszym automatycznym ankietom zadowolenia klientów. Zrozum, co zachwyca i denerwuje Twoich klientów na auto-pilocie. Dostosuj komunikację z klientami, aby uzyskać więcej 5-gwiazdkowych recenzji.
Zapoznaj się z pełną listą funkcji Zolmi
oprogramowanie dla salonów fryzjerskich

Zobacz dlaczego ponad 5,000 firm Zolmi

Marcus Blifford

Oprogramowanie Zolmi pomogło nam zaoszczędzić czas i sprawiło, że zarządzanie naszym salonem stało się bardziej efektywne. Moi styliści mają bezpośredni dostęp do swoich grafików i natychmiast reagują na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami backbaru, alarmami o wyczerpaniu zapasów, inwentaryzacją i zamówieniami e-mailowymi poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Zolmi obejmują również zestaw raportów dla salonów, zapewniających wgląd w działalność w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

Uwielbiam to oprogramowanie dla salonów! W szczególności, Google My Business review booster: klienci z najlepszymi wynikami otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie, co poprawia nasze wyniki zarządzania reputacją online. Ponad 10 nowych recenzji tylko w ciągu miesiąca! Email i tekst salon rozwiązań marketingowych i program lojalnościowy dały nam dodatkową przewagę w poprawie naszej retencji klientów.

Jason Pettersen

Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych profilach na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej salonu i pozwoliliśmy naszym klientom rezerwować online, wypełniamy puste miejsca w kalendarzu o wiele szybciej. Zautomatyzowane przypomnienia SMS z funkcją listy oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów z potwierdzeniami od klientów i zmniejszyły liczbę nieobecności w salonie o połowę.

Dołącz do ponad 5,000 zarejestrowanych firm takich jak Twoja

Ceny są dla firm zlokalizowanych w Polsce w złotych.

Manage
Za darmo
Na zawsze
 • iOS i Android App
 • Nieograniczone rezerwacje
 • Strona rezerwacji online
 • Nieograniczone przypomnienia e-mail
 • Bez umowy
Start
Grow
1
Pracowniks
 • Wszystkie funkcje Manage+
 • Przypomnienia SMS
 • Nieograniczone raportowanie biznesowe
 • Płatności zbliżeniowe
 • + Więcej funkcji optymalizacji
Razem: 39 zł
Start
Koszt jednego SMS-a wynosi 0,12 zł powyżej miesięcznego limitu.

Ponad 6 lat wspierania salonów fryzjerskich

aplikacja dla salonu fryzjerskiego
 • Założony przez poprzedniego właściciela salonu
 • Ponad 5,000 zarejestrowanych firm
 • 5 lat w biznesie
 • Dane przechowywane w UE i USA
 • Partnerzy UE w zakresie standardów danych
Dowiedz się więcej o nas

Więcej Pytań O Oprogramowanie Do Rezerwacji Wizyt W Salonie Fryzjerskim?

Oto kilka odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy moje dane są bezpieczne?

W Zolmi traktujemy bezpieczeństwo danych jako najwyższy priorytet. Twoje dane są Twoimi danymi (a nie naszymi). Używamy zabezpieczeń systemu SSL i bardzo zaawansowanych firewalli dla naszego sprzętu. Wszystkie dane użytkowników są regularnie archiwizowane na naszej zaszyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services.

Czy jest coś do zainstalowania?

Nic! Tak, dobrze czytasz. Trzymamy rzeczy proste w Zolmi, więc można przestać szukać oprogramowania salon fryzjerski darmowe pliki do pobrania i po prostu zachować na planowanie spotkań. Zolmi chmura rozwiązanie oprogramowania salon fryzjerski automatycznie dba o aktualizacje dla Ciebie.

Czy mogę korzystać z mojego istniejącego komputera lub tabletu?

Tak. Nasze oprogramowanie rezerwacji, podobnie jak inne dobre aplikacje mobilne, mogą być używane na urządzeniach Apple i Android bez żadnych problemów. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa, taka jak Chrome lub Safari. Czy może być coś prostszego?

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Dążymy do zapewnienia Ci najlepszego wsparcia dla oprogramowania do zarządzania salonem fryzjerskim, aby zapewnić Ci maksymalne korzyści z Zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiadać w ciągu 4 godzin. Podczas wprowadzania na rynek, prosimy o korzystanie z czatu na żywo, poczty elektronicznej i filmów na YouTube, aby przeprowadzić Cię przez proces. Mamy również obszerną sekcję pomocy, w której można szybko znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Nie ma problemu. Możesz obniżyć klasę i anulować nasz plan oprogramowania premium dla salonów fryzjerskich w dowolnym momencie. Jednakże, zawsze możesz mieć dostęp do naszego darmowego oprogramowania dla salonów fryzjerskich, aby rozwijać swoją działalność i inteligentnie zarządzać salonem fryzjerskim.

Czy możecie skonfigurować oprogramowanie dla mnie?

Tak, możemy skonfigurować konto oprogramowania salonu dla Ciebie. Jest to usługa premium, płatna. Skontaktuj się z nami poprzez czat na żywo, aby uzyskać więcej informacji.

Klienci salonów fryzjerskich preferują powiadomienia o wizytach.

 • Łatwa konfiguracja
 • Bezpłatna na zawsze
 • Bezpieczna strona