Oprogramowanie Dla Gabinetu Kosmetycznego Do Zarządzania Twoim Biznesem

oprogramowanie dla salonów kosmetycznych oprogramowanie dla salonów kosmetycznych

Terminarz Dla Salonu Kosmetycznego, System Kasowy, Rezerwacje Wizyt Online 

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Zobacz film demonstracyjny

Zyskaj Czas Dzięki Oprogramowaniu Do
Zarządzania Gabinetem Kosmetycznym

Zaufały nam gabinety kosmetyczne w 25 krajach

Chcesz usprawnić zarządzanie zasobami swojego salonu kosmetycznego i śledzić sprzedaż detaliczną? Nasze oprogramowanie dla salonów kosmetycznych pozwala na efektywne zarządzanie gabinetami zabiegowymi, a narzędzia do zarządzania zapasami salonu umożliwiają raportowanie sprzedaży detalicznej i stanów magazynowych.

Oprogramowanie do zarządzania salonem kosmetycznym

Jak to działa?

Zarezerwuj gdziekolwiek
Terminy przechowywane
w kalendarzu
Przypomnienia o terminach
wysyłane do klienta, aby
zmniejszyć liczbę nieobecności
Wypisanie klienta z
uwzględnieniem płatności i
dodaniem sprzedaży detalicznej
Follow up ankieta
zadowolenia klienta
wysłana do klienta

Jak Zwiększyć Efektywność Dzięki Programowi
Do Umawiania Wizyt Dla Salonów Kosmetycznych

 • Rezerwacja online

  01 Zaoferuj najlepsze doświadczenie klienta i włącz 24/7 rezerwację online poprzez stronę, Google My Business, Instagram i profile Facebook oraz aplikację mobilną. Zwiększ ochronę przed niestawieniem się klienta, przyjmując płatności kartą kredytową online.
 • Zarządzanie reputacją

  02 Popraw swoją reputację online dzięki naszym automatycznym ankietom zadowolenia klientów. Zrozum, co zachwyca i denerwuje Twoich klientów na auto-pilocie. Dostosuj komunikację do swoich klientów, aby uzyskać więcej 5-gwiazdkowych recenzji.
 • Punkt sprzedaży

  03 Oferuj szybką obsługę kasową dzięki naszym funkcjom POS dla salonów kosmetycznych. Oszczędzaj czas i poprawiaj wrażenia klientów dzięki aktualizacjom zakupów przy fotelu, kasie i płatnościom zbliżeniowym.
 • Planowanie personelu

  04 Ulepsz swoją wydajność planowania personelu salonu kosmetycznego. Efektywnie zarządzaj czasem wolnym i zobacz dostępność zespołu bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Zapewnienie efektywnego kosztowo planowania w oparciu o potrzeby salonu. Przechwytywanie poprawnych timesheets do prowadzenia listy płac.
 • Przypomnienia spotkaniach

  05 Zmniejsz liczbę nieudanych wizyt nawet o 90%! Zautomatyzuj wysyłanie przypomnień o wizytach, potwierdzeń i powiadomień. Pozwól swoim klientom potwierdzić, zmienić termin lub anulować wizytę i wcześniej wypełnić puste miejsca w kalendarzu.
 • Kreator stron internetowych

  06 Czy Twój salon kosmetyczny ma stronę internetową? Wejdź do sieci z szybką i przyjazną dla urządzeń mobilnych stroną internetową. Nasz super prosty kreator stron internetowych dla salonów kosmetycznych został zaprojektowany tak, aby zwiększyć liczbę rezerwacji i poprawić doświadczenie klientów.
 • Zarządzanie zapasami

  07 Zmniejsz nadmierne zapasy i zoptymalizuj ruchy oprogramowania do inwentaryzacji salonu piękności za pomocą bieżących-niskie alerty i zintegrowane zamawianie. Podnieś swoje marże z backbar śledzenia kosztów. Sprzedawaj więcej detalicznie w oparciu o wgląd w raportowanie.
Zapoznaj się z pełną listą funkcji
Oprogramowanie pos do salonów kosmetycznych

Zobacz dlaczego ponad 5,000 firm Zolmi

Marcus Blifford

To całkowicie zmieniło sposób, w jaki prowadzimy marketing. Nie tylko z perspektywy platformy, ale również pod kątem filozofii inbound. Projekt kontynuuje wysiłki, aby edukować swoich klientów poprzez "picie ich własnego soku", że tak powiem, jest nie tylko godny podziwu, ale inspirujący.

Hellen Lee

Fantastyczne narzędzie i dobrze nadaje się dla klientów, którzy chcą zarządzać całą treścią we własnym zakresie. Zauważyliśmy zwiększony ruch na stronie internetowej i czytelnictwo bloga od kiedy go używamy, a łatwość obsługi platformy do zarządzania naszą stroną internetową sprawia, że korzystanie z tego oprogramowania nie stanowi żadnego problemu.

Jason Pettersen

Po rozpoczęciu korzystania z oprogramowania Zolmi dla salonów w mojej firmie, zmieniło ono sposób, w jaki pracujemy. Dzięki wykorzystaniu rezerwacji online, klienci pokochali to rozwiązanie i teraz 80% naszych rezerwacji jest dokonywanych online.

Dołącz do ponad 5,000 zarejestrowanych firm, takich jak Twój salon kosmetyczny

Ceny są dla salnów urody zlokalizowanych w Polsce w złotych.

Manage
Za darmo
Na zawsze
 • iOS i Android App
 • Nieograniczone rezerwacje
 • Strona rezerwacji online
 • Nieograniczone przypomnienia e-mail
 • Bez umowy
Start
Grow
1
Pracowniks
 • Wszystkie funkcje Manage+
 • Przypomnienia SMS
 • Nieograniczone raportowanie biznesowe
 • Płatności zbliżeniowe
 • + Więcej funkcji optymalizacji
Razem: 39 zł
Start
Koszt jednego SMS-a wynosi 0,12 zł powyżej miesięcznego limitu.

Ponad 6 lat wspierania salonów piękności

aplikacja dla salonów kosmetycznych
 • Założony przez poprzedniego właściciela salonu
 • Ponad 5,000 firm zarejestrowanych
 • 5 lat w biznesie
 • Dane przechowywane w UE i USA
 • Partnerzy UE w zakresie standardów danych
Dowiedz się więcej o nas

Masz więcej pytań o nasz Program do Prowadzenia Salonu Kosmetycznego?

Oto kilka odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy mogę korzystać z mojego komputera lub tabletu?

Jasne! Nasze oprogramowanie do rezerwacji salonów kosmetycznych, podobnie jak większość aplikacji mobilnych, może być używane na urządzeniach Apple i Android bez żadnych problemów. Wystarczy mieć połączenie z Internetem i przeglądarkę internetową, taką jak Chrome lub Safari, i można zaczynać. Co może być bardziej proste?

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszej pomocy technicznej w zakresie oprogramowania do zarządzania salonem kosmetycznym, abyś mógł czerpać maksymalne korzyści z Zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiadać w ciągu 4 godzin. Jeśli onboarding, proszę uderzyć nas na czacie na żywo, e-mail i filmy YouTube, aby poprowadzić Cię przez. Mamy również obszerną sekcję pomocy, aby szybko znaleźć odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, możesz obniżyć klasę i anulować nasz plan premium oprogramowania salonu piękności w dowolnym momencie. A nasz zawsze darmowy plan jest zawsze tam dla Ciebie, aby rozwijać swój biznes i inteligentnie zarządzać salonem piękności.

Czy jest coś do zainstalowania?

Nic! Tak, dobrze przeczytałeś. Utrzymujemy rzeczy proste w Zolmi, więc możesz przestać szukać oprogramowania salonu piękności darmowe pliki do pobrania i po prostu zachować na planowanie spotkań. Nasze oparte na chmurze oprogramowanie dla salonów piękności oznacza, że nie musisz się o nic martwić, ponieważ my zajmiemy się aktualizacjami dla Ciebie.

Czy moje dane są bezpieczne?

W Zolmi sprawiamy, że bezpieczeństwo danych jest najwyższym priorytetem. Twoje dane są Twoimi danymi (a nie naszymi). Używamy zabezpieczeń systemowych SSL oraz bardzo zaawansowanych firewalli dla naszego sprzętu. Wszystkie dane użytkowników są regularnie archiwizowane na naszej zaszyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services.

Czy możecie skonfigurować oprogramowanie dla mnie?

Tak, możemy skonfigurować konto oprogramowania salonu piękności dla Ciebie. Jest to usługa premium. Dotrzyj do nas za pośrednictwem czatu na żywo, aby uzyskać więcej informacji.

Klienci salonów preferują powiadomienia o wizytach.

Twoi klienci mówili głośno i wyraźnie. Wiadomości to ich kanał wyboru - a Ty musisz
być tam, gdzie Twoi klienci, kiedy potrzebują Cię najbardziej.

 • Łatwa konfiguracja
 • Bezpłatna na zawsze
 • Bezpieczna strona