Program Do Salonu Kosmetycznego Dla Twojego Biznesu

program do salonu kosmetycznego program do salonu kosmetycznego aplikacja

Terminarz Dla Salonu Kosmetycznego, System Kasowy, Rezerwacje Wizyt Online 

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Zobacz film demo

Zyskaj Czas Dzięki Oprogramowaniu Do
Zarządzania Gabinetem Kosmetycznym

Zaufały nam gabinety kosmetyczne w 25 krajach

Chcesz usprawnić zarządzanie zasobami swojego salonu kosmetycznego i śledzić sprzedaż detaliczną? Nasz program do salonu kosmetycznego pozwala na efektywne zarządzanie gabinetami zabiegowymi, a narzędzia do zarządzania zapasami umożliwiają raportowanie sprzedaży detalicznej i nadzorowanie stanów magazynowych.

Oprogramowanie do zarządzania salonem kosmetycznym

Jak to działa?

Zarezerwuj gdziekolwiek
Terminy przechowywane
w kalendarzu
Przypomnienia o terminach
wysyłane do klienta, aby
zmniejszyć liczbę nieobecności
Wypisanie klienta z
uwzględnieniem płatności i
dodaniem sprzedaży detalicznej
Follow up ankieta
zadowolenia klienta
wysłana do klienta

Zwiększ Produktywność Dzięki
Programowi Dla Gabinetu Kosmetycznego

 • Strona Rezerwacji Online

  01 Zaoferuj najlepsze doświadczenie klienta i włącz 24/7 rezerwację online poprzez stronę, Google My Business, Instagram i profile Facebook oraz aplikację mobilną. Zwiększ ochronę przed nieobecnościami, przyjmując płatności kartą kredytową online.
 • Zarządzanie Opinią Klientów

  02 Popraw swoją reputację online dzięki naszym automatycznym ankietom zadowolenia klientów. Zrozum, co zachwyca i denerwuje Twoich klientów.
 • Punkt Sprzedaży POS

  03 Oferuj szybkie i sprawne przyjmowanie płątności od klientek. Nasze oprogramowanie zawsze przypomni Ci o rezerwacji następnej wizyty, pokaże historię zakupów klientki, zasugeruje dodatkowe usługi i produkty.
 • Kalendarz Kosmetyczki

  04 Podnieść wydajność planowania pracy kosmetolożek. Efektywnie zarządzaj czasem wolnym i zobacz dostępność zespołu bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Na bieżąco reaguj na zapotrzebowanie klientów na usługi. Postaw na automatyczną ewidencję i kalkulację prowizji pracowniczych.
 • Powiadomienia SMS

  05 Zmniejsz liczbę nieudanych wizyt nawet o 90%! Zautomatyzuj wysyłanie przypomnień o wizytach, potwierdzeń i powiadomień. Pozwól swoim klientom potwierdzić, zmienić termin lub anulować wizytę i wcześniej wypełnić puste miejsca w kalendarzu.
 • Stwórz Własną Stronę WWW

  06 Czy Twój salon kosmetyczny ma stronę internetową? Wejdź do sieci z szybką i przyjazną dla urządzeń mobilnych stroną internetową. Nasz super prosty kreator stron internetowych dla salonów kosmetycznych został zaprojektowany tak, aby zwiększyć liczbę rezerwacji i poprawić doświadczenie klientów.
 • Zarządzanie Zapasami

  07 Zmniejsz nadmierne zapasy i zoptymalizuj ruchy oprogramowania do inwentaryzacji gabinetu kosmetycznego dzięki alertom o niskim stanie zapasów i zintegrowane zamawianie. Zwiększ marż na sprzedaży usług dzięki raportowanieu wartości zużytych materiałów.
Zapoznaj się z pełną listą funkcji
oprogramowanie do salonu kosmetycznego

Zobacz dlaczego ponad 5,000 firm Zolmi

terminarz do salonu kosmetycznego
Marcus Blifford

To całkowicie zmieniło sposób, w jaki prowadzimy marketing. Nie tylko z perspektywy platformy, ale również pod kątem filozofii inbound. Projekt kontynuuje wysiłki, aby edukować swoich klientów poprzez "picie ich własnego soku", że tak powiem, jest nie tylko godny podziwu, ale inspirujący.

program do prowadzenia salonu kosmetycznego
Hellen Lee

Fantastyczne narzędzie i dobrze nadaje się dla klientów, którzy chcą zarządzać całą treścią we własnym zakresie. Zauważyliśmy zwiększony ruch na stronie internetowej i czytelnictwo bloga od kiedy go używamy, a łatwość obsługi platformy do zarządzania naszą stroną internetową sprawia, że korzystanie z tego oprogramowania nie stanowi żadnego problemu.

aplikacja dla salonów kosmetycznych
Jason Pettersen

Po rozpoczęciu korzystania z oprogramowania Zolmi dla salonów w mojej firmie, zmieniło ono sposób, w jaki pracujemy. Dzięki wykorzystaniu rezerwacji online, klienci pokochali to rozwiązanie i teraz 80% naszych rezerwacji jest dokonywanych online.

Wzmocnij Swój Biznes Już Dziś!
Zacznij ZA DARMO!

Bez Kosztów Konfiguracji, Bez Karty Kredytowej, Bez Umowy

Manage
Za darmo
Na zawsze
 • iOS i Android App
 • Nieograniczone rezerwacje
 • Strona rezerwacji online
 • Nieograniczone przypomnienia e-mail
 • Bez umowy
Start
Grow
1
Pracowniks
 • Wszystkie funkcje Manage+
 • Przypomnienia SMS
 • Nieograniczone raportowanie biznesowe
 • Płatności zbliżeniowe
 • + Więcej funkcji optymalizacji
Razem: 39 zł
Start
Koszt jednego SMS-a wynosi 0,12 zł powyżej miesięcznego limitu.

Ponad 6 lat wspierania gabinetów kosmetycznych

aplikacja dla salonów kosmetycznych
 • Założony przez poprzedniego właściciela salonu
 • Ponad 5,000 firm zarejestrowanych
 • 5 lat w biznesie
 • Dane przechowywane w UE i USA
 • Partnerzy UE w zakresie standardów danych
system do zarządzania salonem kosmetycznym
Dowiedz się więcej o nas

Czy Masz Pytania Do Naszego
Programu Do Obsługi Salonu Kosmetycznego?

Oto kilka odpowiedzi na najczęstsze pytania

Jaki jest najlepszy program do salonu kosmetycznego?

Najlepsze oprogramowanie do salonu kosmetycznego powinno usprawnić zarządzanie Twoim biznesem poprzez automatyzację codziennych czynności jak: planowanie grafika personelu, szybka i intuicyjna rezerwacji online z przypomnieniami SMS, zintegrowany system POS dla gabinetu kosmetyczengo, moduł magazynowy. Należy również szukać rozwiązań ułatwiajacych budowanie reputacji online, oraz pozwalających na automatyzację działań marketingowych.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszej pomocy technicznej w zakresie oprogramowania do zarządzania salonem kosmetycznym, abyś mógł czerpać maksymalne korzyści z Zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiadać w ciągu 4 godzin. Jeśli onboarding, proszę uderzyć nas na czacie na żywo, e-mail i filmy YouTube, aby poprowadzić Cię przez. Mamy również obszerną sekcję pomocy, aby szybko znaleźć odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, możesz obniżyć klasę i anulować nasz plan premium oprogramowania salonu piękności w dowolnym momencie. A nasz zawsze darmowy plan jest zawsze tam dla Ciebie, aby rozwijać swój biznes i inteligentnie zarządzać salonem piękności.

Czy jest coś do zainstalowania?

Nic! Tak, dobrze przeczytałeś. Utrzymujemy rzeczy proste w Zolmi, więc możesz przestać szukać oprogramowania salonu piękności darmowe pliki do pobrania i po prostu zachować na planowanie spotkań. Nasze oparte na chmurze oprogramowanie dla salonów piękności oznacza, że nie musisz się o nic martwić, ponieważ my zajmiemy się aktualizacjami dla Ciebie.

Czy moje dane są bezpieczne?

W Zolmi sprawiamy, że bezpieczeństwo danych jest najwyższym priorytetem. Twoje dane są Twoimi danymi (a nie naszymi). Używamy zabezpieczeń systemowych SSL oraz bardzo zaawansowanych firewalli dla naszego sprzętu. Wszystkie dane użytkowników są regularnie archiwizowane na naszej zaszyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services.

Czy możecie skonfigurować oprogramowanie dla mnie?

Tak, możemy skonfigurować konto oprogramowania salonu piękności dla Ciebie. Jest to usługa premium. Dotrzyj do nas za pośrednictwem czatu na żywo, aby uzyskać więcej informacji.

Klienci Gabitnetów Kosmetycznych Preferują
Powiadomienia SMS O Wizytach

Klienci wybierają rezerwacje wizyt online,
zapewnij im szybką i intuicyjną stronę rezerwacji

 • Łatwa konfiguracja
 • Bezpłatna na zawsze
 • Bezpieczna strona