Jakie Jest Najlepsze Oprogramowanie Dla Salonu Fryzjerskiego?

Wiemy, że szukasz najlepszego oprogramowania dla salonów i wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę. Nasza rekomendacja to polecamy Oprogramowanie dla salonów fryzjerskich od Zolmi jako najlepsze narzędzie do optymalizacji zarządzania salonem (zobacz więcej poniżej). Mamy również kilka alternatywnych opcji, które możesz rozważyć.

1. Oprogramowanie dla Salonów Fryzjerskich Zolmi

Zolmi jest darmowym programem dla salonu fryzjerskiego oferującym łatwe planowanie wizyt, rezerwację online, automatyczne potwierdzenia i przypomnienia o wizytach SMS-em oraz zintegrowane płatności online.

To, co wyróżnia go spośród innych, to funkcje, takie jak kreator stron internetowych, który pozwoli Ci stworzyć szybką i dobrze zoptymalizowaną stronę internetową dla Twojego salonu w zaledwie 10 minut, oraz zarządzanie reputacją, które pomoże Ci zwiększyć liczbę 5-gwiazdkowych recenzji online.

Aplikacja na telefon Zolmi pozwala na zarządzanie salonem fryzjerskim bezpośrednio z każdego urządzenia mobilnego (smartphone, tablet) z systemem iOS lub Android.

2. MindBody

Oprogramowanie dla fryzjerów MindBody’skupia się na planowaniu wizyt, zarządzaniu personelem i zautomatyzowanym marketingu. Jest to system oparty na chmurze, który jest przeznaczony głównie dla małych i średnich firm.

Jej godne uwagi funkcje obejmują recepcjonistkę AI, która pomaga klientom w umawianiu wizyt i zadawaniu pytań, a także inteligentne listy umożliwiające identyfikację klientów, którzy dobrze pasują do różnych automatycznych wiadomości promocyjnych.

Harmonogram rezerwacji może być wyświetlany na stronie internetowej Twojego salonu’w dopasowanych kolorach i zawiera funkcję automatycznej sprzedaży dodatkowej, aby zachęcić klientów.

Ten harmonogram rezerwacji może być wyświetlany na stronie internetowej salonu’w dopasowanych kolorach i zawiera funkcję automatycznej sprzedaży dodatkowej, aby zachęcić klientów.

3. Square

Square oferuje wszechstronny zestaw narzędzi do rezerwacji salonów fryzjerskich, planowania i sprzedaży w jednym miejscu.

Obejmuje to bezpieczny system POS, który może przetwarzać wiele rodzajów płatności (w tym karty kredytowe, debetowe i elektroniczne karty podarunkowe), a także wysyłać klientom profesjonalnie wyglądające faktury i kosztorysy, gdy zajdzie taka potrzeba. Strona rezerwacji online jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i pozwala wybrać kolory i układ, które odzwierciedlają styl Twojego salonu’

Na koniec, funkcje zarządzania personelem Square’pozwalają ustawić określone uprawnienia dla różnych pracowników, a nawet utworzyć strony, na których mogą oni zarządzać własnymi harmonogramami.

4. Acuity

Oprogramowanie zarządzania salonem fryzjerskim Acuity pozwala na sprawne planowanie grafików i kaledarzy rezerwacji w wielu lokalizacjach, wysyłanie automatycznych przypomnień do klientów oraz umożliwia im anulowanie i zmianę rezerwacji w razie potrzeby.

Interfejs jest prosty i przyjazny dla użytkownika oraz zintegrowany z aplikacjami firm trzecich, takimi jak PayPal i Google analytics. Na stronie znajduje się szereg szablonów dla różnych firm, dzięki czemu można sprawdzić ich funkcje i zainspirować się do własnych rozwiązań biznesowych dla salonów. To’s zdecydowanie warte sprawdzenia.

5. Booksy

Booksy to duża platforma o ogromnej wszechstronności. Ich usługa obejmuje aplikację mobilną dla salonów fryzjerskich oraz osobną dla ich klientów. Oferują zarówno funkcje podstawowe i zaawansowane (opcja Pro) dla tych, którzy potrzebują bardziej szczegółowych narzędzi do zarządzania w swoim salonie.

Oprogramowanie Booksy dla salonów i spa oferuje wiele funkcji w zależności od potrzeb Twojej firmy’w tym płatną funkcję “Boost”, której możesz użyć, aby uczynić swój biznes bardziej widocznym dla klientów w aplikacji lub na stronie internetowej.

Ich program dla fryzjerów zintegrowany z Google i Instagramem oraz oferuje możliwość umożliwienia klientom płacenia za pomocą e-portfeli, takich jak Apple Pay i Google Pay. 

6. Vagaro

Vagaro’s rezerwacja online i oprogramowanie do zarządzania salonem fryzjerwkim jest stworzone do pracy z wieloma platformami, w tym Facebook, Instagram, Yelp i quickbooks. Zapewniają one rezerwację online, planowanie i przetwarzanie płatności w prostym i przyjaznym dla użytkownika formacie.

Funkcje "przeciągnij i upuść" pozwalają szybko i bezproblemowo zmieniać terminy rezerwacji. Vagaro posiada również system POS dla salonów z usługami handlowymi za dodatkową opłatą.

Oprogramowanie do rezerwacji Vagaro’oferuje opcję przyjmowania depozytów lub wymaganie karty kredytowej w celu zagwarantowania rezerwacji, a także zapewnia automatyczny marketing za pomocą poczty e-mail i wiadomości tekstowych.

Oprogramowanie do rezerwacji Vagaro’oferuje opcję przyjmowania depozytów lub wymaganie karty kredytowej w celu zagwarantowania rezerwacji, a także zapewnia automatyczny marketing za pomocą poczty e-mail i wiadomości tekstowych.

Best salon software mobile
Najlepsze oprogramowanie dla salonów

7. MyTime

MyTime to oprogramowanie dla salonów’s, które zapewnia wiele łatwych w użyciu funkcji w jednym miejscu.

Kilka z jego godnych uwagi funkcji obejmuje wbudowane przetwarzanie kart kredytowych, edytor szablonów wiadomości e-mail oraz możliwość tworzenia błyskawicznych wyprzedaży, alertów w mediach społecznościowych i powiadomień push w celu sprzedaży niezapełnionych terminów wizyt.

Zapewniają one również wbudowane zarządzanie reputacją i listami, aby zwiększyć widoczność Twojego salonu fryzjerskiego w sieci.

Najczęściej Zadawane Pytania Dotyczące Oprogramowania dla Salonów Fryzjeskich

 

Co To Jest Oprogramowanie Dla Fryzjerów?

Podstawowo, oprogramowanie to jest narzędziem, które pomaga właścicielom salonów fryzjerkich, menedżerom i stylistom fryzur prowadzić ich działalność. Często firmy te oferują szereg usług, aby spełnić potrzeby Twojego salonu.

Program do zarządzania salonem fryzjerski pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki automatyzacji wielu powtarzalnych codzinnych czynności, takich jak rezerwacja wizyt u fryzjera online, planowanie grafików personelu, monitorowanie zapasów i wysyłanie e-maili z potwierdzeniem lub przypomnieniem o rezerwacji. 

Ile Kosztuje Program Do Salonu Fryzjerskiego?

To zależy od potrzeb Twojego salonu fryzjerskiego. Wielu dostawców oferuje szereg usług, z których niektóre są bezpłatne, a niektóre kosztują nawet kilkaset złotych miesięcznie. Należy pamiętać, że niektóre z nich zawierają dodatkowe funkcje dla większych firm lub wielu salonów.

Wnioski

 

Najlepszym sposobem na wybór odpowiedniego oprogramowania dla Twojego salonu fryzjerskiego jest sporządzenie listy Twoich potrzeb biznesowych, a następnie zapoznanie się z ofertami poszczególnych dostawców.

Wybór najlepszego oprogramowania dla salonu, może na początku wydawać się przytłaczający, ale wcale nie musi być. Wiele firm - w tym program do zarządzania salonem fryzjerskim od Zolmi - oferuje darmowe okresy próbne, dzięki czemu można zapoznać się z produktem przed rozpoczęciem płatnej subskrypcji. Dlaczego więc nie spróbować?

Rating: 5 of 5 - 1 votes