System POS Dla Salonów Do Rozliczeń i Rezerwacji

darmowe oprogramowanie pos dla salonów darmowe oprogramowanie pos dla salonów

Punkt Sprzedaży Detalicznej, Aplikacja Rezerwacji Online, Elektroniczny Terminarz

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Obejrzyj demo

Odzyskaj Swój Czas Z Naszym
Systemem Do Sprzedaży Dla Salonów

Zaufały nam salony w 25 krajach

Znamy stres związany z prowadzeniem salonu fryzjerskiego: zatrudnienie personelu, zarządzanie zapasami, marketing, rozliczanie sprzedaży, a co z faktycznym świadczeniem usług dla klientów?

Korzystanie z systemu sprzedażyowego dla salonów pozwala kontrolować każdy aspekt swojej działalności na kliknięcie myszką lub stuknięcie palcem. Jesteś w stanie zarządzać planowaniem, rezerwacją wizyt, kasą i płatnościami w prosty i łatwy sposób.

Zolmi POS jest przechowywane w chmurze, dzięki czemu masz zawsze szybki dostęp do danych sprzedażowych w swoim salonie oraz najbardziej aktualna wersję oprogramowania salon POS, który jest szybki i łatwy w użyciu.

oprogramowanie dla punktów sprzedaży w salonach

7 sposobów, które pomogą Ci kompleksowo
zarządzać salonem

 • System sprzedaży detalicznej

  01 Podnieś jakość obsługi klienta dzięki panelowi szybkiej sprzedaży dla salonu. Pobieraj depozyty lub pełne płątności przy rezerwacjach online, obsługuj płatności zbliżeniowe lub poprzez aplikacje mobilne. Dzięki naszej aplikacji uprościsz sprzedaż usług i towarów na kasie fiskalnej w Twoim salonie.
 • Planowanie personelu

  02 Podnieś efektywność planowania personelu salonu. Łatwo zarządzać czasem wolnym, i zobaczyć dostępność zespołu bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Zapewnij efektywne kosztowo planowanie w oparciu o potrzeby salonu. Przechwytywanie dokładnych arkuszy czasu pracy do prowadzenia listy płac.
 • Przypomnienia o wizytach

  03 Zmniejsz liczbę nieudanych wizyt nawet o 90%! Zautomatyzuj wysyłanie potwierdzeń, przypomnień i powiadomień. Pozwól swoim klientom potwierdzić, zmienić termin lub anulować wizytę i wcześnie zapełnić puste miejsca w kalendarzu.
 • Kreator stron internetowych

  04 Potrzebujesz strony internetowej? Stań się online z super szybką i przyjazną dla urządzeń mobilnych stroną internetową. Nasz super prosty kreator stron internetowych został zaprojektowany dla salonów, aby zapewnić Ci większą liczbę rezerwacji i lepsze doświadczenie klienta.
 • Zarządzanie zapasami

  05 Zoptymalizuj ruchy zapasów w salonie i zredukuj nadmierne zapasy dzięki alertom o wyczerpaniu zapasów i zintegrowanemu systemowi zamówień. Zwiększ swoje marże dzięki śledzeniu kosztów backbaru. Sprzedawaj więcej produktów detalicznych w oparciu o raporty.
 • Rezerwacja online

  06 Stwórz najlepsze doświadczenie klienta i włącz 24/7 rezerwację online poprzez swoją stronę, aplikację mobilną, Google My Business, Instagram i profile na Facebooku. Zwiększ ochronę przed niestawieniem się poprzez przyjmowanie kart kredytowych online.
 • Recenzje klientów

  07 Chcesz wiedzieć, co naprawdę myślą o Tobie Twoi klienci? Dzięki naszym narzędziom do zarządzania reputacją online, przeprowadzimy ankietę wśród Twoich klientów po wizycie, aby uzyskać ich opinie. Wykorzystaj ich opinie na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych, aby zdobyć więcej klientów.
Create best customer experience and enable 24/7 online booking via your page, mobile app, Google My Business, Instagram and Facebook profiles. Improve no-show protection through taking credit cards onlineZapoznaj się z pełną listą funkcji
system pos dla salonów

Zobacz dlaczego właściciele salonów Zolmi

Marcus Blifford

Tak się cieszę, że przeszedłem do Zolmi. Ich oprogramowanie pomogło mi zaoszczędzić czas i usprawnić zarządzanie moim salonem. Moi styliści mają bezpośredni dostęp do swoich grafików, dzięki czemu mogą natychmiast reagować na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami backbar, inwentaryzacją i automatycznym zamawianiem poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Zolmi obejmują również pakiet raportów dla salonów, zapewniający wgląd w biznes w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

To oprogramowanie dla salonów jest gorące! Zwiększenie liczby recenzji w Google My Business znacznie poprawiło nasze wyniki w zarządzaniu reputacją online. Nasi najlepiej oceniani klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie (ponad 10 nowych recenzji w ciągu miesiąca!). Rozwiązania marketingowe dla salonów, takie jak e-mail i tekst, oraz program lojalnościowy dały nam dodatkową przewagę w zatrzymywaniu klientów.

Jason Pettersen

Uwielbiam to! Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, strona internetowa salonu) i pozwalać naszym klientom na rezerwację online, zapełniamy te sloty w kalendarzu o wiele szybciej. Co więcej, automatyczne przypomnienia SMS i lista oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów potwierdzających rezerwację i zmniejszyły liczbę nieobecności w naszym salonie o połowę.

Dołącz do ponad 5,000 zarejestrowanych firm takich jak Twoja

Ceny są dla firm zlokalizowanych w Polsce w złotych.

Manage
Za darmo
Na zawsze
 • iOS i Android App
 • Nieograniczone rezerwacje
 • Strona rezerwacji online
 • Nieograniczone przypomnienia e-mail
 • Bez umowy
Start
Grow
1
Pracowniks
 • Wszystkie funkcje Manage+
 • Przypomnienia SMS
 • Nieograniczone raportowanie biznesowe
 • Płatności zbliżeniowe
 • +Więcej funkcji optymalizacyjnych
Razem: 39 zł
Start
Koszt jednego SMS-a wynosi 0,12 zł powyżej miesięcznego limitu.

Ponad 6 lat wspierania salonów i spa

oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży w salonie
 • Założony przez poprzedniego właściciela salonu
 • Ponad 5,000 zarejestrowanych firm
 • 6 lat w biznesie
 • Dane przechowywane w UE i USA
 • Partnerzy UE w zakresie standardów danych
Dowiedz się więcej o nas

Masz więcej pytań na temat naszego oprogramowania do rezerwacji salonów?

Oto kilka odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy jest coś do zainstalowania?

Nic! Tak, dobrze czytasz. W  Zolmi lubimy proste rozwiązania, więc możesz odpocząć od konieczności instalowania programu do obsługi salonu fryzjerskiego. Nasze rozwiązanie oparte jest na chmurze, zatem wszystkie aktualizacje wykonujemy za Ciebie.

Kto jest właścicielem moich danych?

Dane klientów należą do Ciebie, a nasze rozwiązanie oparte na chmurze pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych za pomocą Dropbox lub Google Drive, dzięki czemu masz dodatkową pewność. Zdajemy sobie sprawę, że dane są obecnie istotnym elementem każdej firmy.

Czy moje dane są bezpieczne?

Używamy SSL (szukaj kłódki na pasku adresu przeglądarki) dla naszej strony internetowej, która jest hostowana przez Amazon (tak, ten ogromny sklep) Web Services. Ponieważ nasza siedziba znajduje się w Europie, mamy najsurowsze zasady ochrony danych na świecie i musimy przestrzegać ścisłych wytycznych dotyczących danych klientów.

Czy mogę korzystać z mojego obecnego komputera lub tabletu?

Tak. Nasze oprogramowanie do rezerwacji, podobnie jak większość aplikacji mobilnych, może być używane na urządzeniach Apple i Android bez żadnych problemów. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa, taka jak Chrome lub Safari. Czy może być coś prostszego?

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszego wsparcia w zakresie oprogramowania do rezerwacji salonów, aby zapewnić Ci maksymalne korzyści z Zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiedzieć w ciągu 4 godzin. Jeśli onboarding, czat na żywo, e-mail i filmy YouTube, aby poprowadzić Cię przez.

Czy mogę zrezygnować w każdej chwili?

Tak, możesz obniżyć klasę i anulować nasze plany premium salon spa oprogramowanie w dowolnym momencie. Ale nie zapominaj, że zawsze możesz mieć dostęp do naszego darmowego oprogramowania dla salonów, jeśli chcesz rozwijać swój biznes i zarządzać salonem w inteligentny sposób.

Klienci salonów preferują powiadomienia o wizytach.

 • Łatwa konfiguracja
 • Bezpłatna na zawsze
 • Bezpieczna strona