Kompleksowe Oprogramowanie Do Zarządzanie Salonem

oprogramowanie do zarządzania salonem system do zarządzania salonem

Prosty elektroniczny terminarz, kasa fiskalna online, system planowania pracy salonu, mobilna aplikacja.

Sign up with Google Sign up with Email
Obejrzyj demo

Zwiększ swoją produktywność dzięki
programowi do zarządzania salonem

Zarządzanie salonem

Zarządzaj każdym aspektem działalności swojego salonu dzięki naszemu zaawansowanemu programowi do zarządzania salonem fryzjerskim. Pomożemy Ci uzyskać wszystkie ważne informacje na temat Twojej firmy, od planowania pracy personelu po zarządzanie zapasami.

Dzięki naszej aplikacji do zarządzania salonem będziesz mieć kontrolę nad swoim biznesem w dowolnym momencie, dzięki aktualizacjom w czasie rzeczywistym z salonu, więc niezależnie od tego, czy chodzi o dzienny raport przychodów czy miesięczne prowizje dla pracowników, możesz je uzyskać poprzez telefon.

System POS dla salonu

Usprawnij obsługę klienta dzięki funkcjom szybkiefo rozliczenia sprzedaży.

Zaoszczędź czas, przyjmuj płatności online, depozyty, płątnosci mobilne. Zwiększ obroty swojego salonu dzięki automatycznym rekomendacjom sprzedaży produktów i usług dodatkowych.

oprogramowanie dla kierowników salonów

Planowanie wizyt

Zoptymalizuj swój dzień i korzystaj z fukcji oprogramowania do zarządzania salonem od Zolmi, takich jak: łatwe dodawanie, anulowanie przekładanie wizyt. System do zarządzania salonem od Zolmi daje ci konktrolę nad wizytami w salonie oraz szybki dostęp do grafików Twoich pracowników.

Ponad 60% salonów korzystających z Zolmi zauważyło, że większość rezerwacji jest dokonywana w czasie, gdy salony są zamknięte. Zapewnij swoim klientom najlepszą obsługę i pozwól im na samodzielną rezerwację.

system do zarządzania salonem

Zwiększ efektywność zarządzania salonem już dziś.

  • Łatwa konfiguracja
  • Darmowe na zawsze
  • Bezpieczne