Darmowy Program Do Obsługi Spa Dla Rozwoju Twojego Biznesu

Program Do Obsługi Spa aplikacja Do Obsługi Spa

Elektroniczny Kalendarz, Strona Rezerwacji Online, Przypomnienia SMS i więcej

Zarejestruj się przez Google Dołącz za DARMO

Zolmi to darmowy program dla spa, który pomoże Ci rozwinąć Twój gabinet odnowy biologicznej. Zaoszczędź czas dzięki naszemu zaawansowanemu i łatwemu w użyciu kalendarzowi. Bogactwo funkcji programu pozwala zwiększyć wydajność do zarządzania obiektem spa.

Zacznij rozwijać swoją bazę klientów i zwiększ liczbę wizyt dzięki nowej stronie rezerwacji online dla spa. Pozwól klientom rezerwować, dodawać notatki i zarządzać swoimi wizytami bezpośrednio poprzez Twoją stronę internetową, Facebooka, Instagrama, Rezerwuj z Google lub naszą mobilną aplikacją do rezerwacji wizyt Belliata. Klienci mogą z łatwością sprawdzić Twoją dostępność i zarezerwować zabiegi odnowy biologicznej, kiedy tylko chcą.

Program do zarządzania spa pomoże Ci odzyskać nawet 90% utraconych przychodów z powodu nieobecności klientów. Automatyczne przypomnienia o wizycie SMS i zintegrowane płatności online, umożliwiające pobieranie przedpłat w momencie rezerwacji, zredukują liczbę anulowanych wizyt w ostatniej chwili lub pustych rezerwacji.


Program Dla Spa

program do obsługi spa

Na podstawie bogatego doświadczenia w pracy z profesjonalistami branży kosmetycznej, stworzyliśmy intuicyjny program do prowadzenia obiektów spa, który ułatwia Twoją codzienną pracę i podnosi jej wydajność. Nasz elektroniczny kalendarz do zapisywania wizyt klientów, daje Ci możliwość sprawnego zarzadzania i szybkiego rozwoju Twojego biznesu.

Nasza aplikacja do rezerwacji zabiegó w spa ułatwia wykorzystanie danych w podejmowaniu decyzji biznesowych w oparciu o raporty biznesowe, które pomogą Ci łatwo monitorować wydajność pracowników, sprzedaż, koszty oraz  rentowność Twojego biznesu.

Zoptymalizuj Swój Kalendarz
z Programem dla SpaOprogramowanie dla spa od Zolmi oferuje zintegrowany system POS, inteligentne i szybkie rozliczanie klientów oraz drukowanie paragonów lub wysyłanie ich pocztą elektroniczną. Funkcja automatycznej inwentaryzacji zapasów, generowanie emaili z zamówieniami towarów oraz powiadomienia o niskich stanach magazynowych, uproszczą zarządzanie zapasami w Twoim spa.

Możesz łatwo tworzyć indywidualne profile pracowników i pozwolić im zarządzać własnym grafikiem, rezerwacjami, dniami wolnymi i przerwami. Z łatwością przyjmą też dodatkowych klientów lub dopiszą ich to listy oczekujących.

Świetna komunikacja z klientami to podstawa. Nasze oprogramowanie do zarządzania spa oferuje udogodnienia jak automatyczne przypomnienia SMS oraz marketing SMS-owy. Wybieraj spośród różnych gotowych szablonów SMS, aby np. podziękować za wizytę nowemu klientowi i poprosić o pozostawienie opinii, przesłać życzenia z okazji urodzin klienta, przypomnieć o dokonaniu nowej rezerwacji lub poinformować o promocji.

Nie masz strony internetowej? Nie ma problemu, z naszym oprogramowaniem do obługi spa możesz również łatwo stworzyć super szybką i przyjazną dla urządzeń mobilnych stronę internetową.

Oprogramowanie do zarządzania gabinetem odnowy biologicznej Zolmi zapewnia kompleksowe wsparcie w zarządzaniu biznesem i wykracza poza prosty system rezerwacji wizyt. Dzięki funkcjom automatyzacji pracy nasze oprogramowanie dla spa pomoże Ci zwiększyć wydajność, obniżyć koszty i przyspieszyć rozwój Twojego biznesu z branży beauty & wellness. Podczas gdy Twój zespół może skupić się na dostarczeniu najlepszej obsługi klienta.

Funkcje Oprogramowania
Do Zarządzania Spa od Zolmi • Szybki i łatwy w obsłudze kalendarz elektroniczny
 • Zmniejsz luki w kalendarzu dzięki intuicyjnej stronie rezerwacji online oraz funkcji listy oczekujących
 • Zredukuj nieobecności dzięki automatycznym powiadomieniom SMS i email oraz przedpłatom online
 • Zwiększ częstotliwość rezerwacji wizyt dzięki kampaniom marketingowym SMS wysyłanym automatycznie do wybranej grupy klientów
 • Zarządzaj bazą klientów, dodawaj notatki, z łątwością śledź historię wizyt i zakupów Twoich klientów
 • Szybko rozliczaj płatności dzięki zintegrowanemu systemowi POS, skanuj towary, drukuj lub wysyłaj paragony
 • Zwiększ sprzedaż i oferuj karty podarunkowe, pakiety i karnety
 • System zarządzania magazynem i zamówieniami
 • Poznaj Swoją wydajność z raportów biznesowych
 • Z łatwością twórz raport kasowy
 • Buduj Swoją pozycję online dzięki automatycznym ankietom zadowolenia klienta
 • Stwórz własną stronę internetową
 • Zarządzaj Swoim biznesem z każdego miejsca dzięki aplikacji na telefon od Zolmi
 • Pozyskaj nowych klientów dzięki platformie rezerwacji online i aplikacji Belliata.pl

Oprogramowanie Dla Spa

oprogramowanie dla spa

Jak Działa Program Do Obsługi Spa?

Rezerwacja z dowolnego miejsca
Rezerwacje wizyt online automatycznie dodawane do kalendarza
Przypomnienia o wizycie SMS wysyłane do klientów,
aby zmniejszyć liczbę nieobecności
Karty klienta z historią wizyt, zakupów i płatności
Ankiety zadowolenia klienta wysyłane po wizycie

Zobacz dlaczego ponad 5 000 biznesów takich jak Twój Zolmi

fryzjer
Ola

Cieszę się, że przeszłam do Zolmi. Moi pracownicy mają bezpośredni dostęp do swoich grafików i kalendarzy, dzięki czemu mogą natychmiast reagować na potrzeby klientów. Zolmi posiada system POS umożliwijący druk paragonów z drukarki fiskalnej, system do zarządzania zapasami, możliwość sprzedaży voucherów i pakietów oraz aplikację do rezerwacji online.

opinia fryzjera
Kasia

Zolmi pomogło nam zdobyć więcej opinii od klientów. Nasi klienci otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie opinii, które trafiją na stronę do rezerwacji wizyt Belliata. Klienci dający nam najwyższe oceny dodatkowo otrzymują prośbę o pozostawienie opinii na naszym profilu Google My Business (ponad 50 nowych recenzji w ciągu miesiąca!). Często korzystamy również z bardzo łatwych do zarządzanie SMSowych kampanii marketingowych.

barber
Piotr

Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) o wiele szybciej zapełniamy nasz kalendarz. Co więcej, automatyczne przypomnienia o wizytach SMS i funkcja listy oczekujących pozwoliły na sprawną obsługę recepcji spa. Potwierdzenia rezerwacji SMS i płatności online dodatkowo zmniejszyły liczbę nieobecności o połowę!

Wzmocnij Swój Biznes Już Dziś!
Zacznij ZA DARMO!

Bez Kosztów Konfiguracji, Bez Karty Kredytowej, Bez Umowy

Pakiet DARMOWY
Na Zawsze
0 zł
 • Kalendarz i Rezerwacje Bez Limitu
 • Rezerwacje Online z Depozytami
 • Pracownicy bez Limitu
 • Usługi bez Limitu
 • Klienci bez Limitu
 • Aplikacja Mobilna Zolmi
 • Aplikacja Belliata dla Klientów
 • Powiadomienia w Aplikacji i E-mail
 • Punkt Sprzedaży (POS)
 • Bez Karty Kredytowej, Bez Umowy
Dołącz ZA DARMO
Pakiet PRO
Ilu Pracowników?
1
 • Funkcje pakietu DARMOWEGO, ORAZ
 • Powiadomienia SMS
 • Twoje Kolory i Logo
 • Pakiety i Członkowstwa
 • Raportowanie Biznesowe
 • Masowy Marketing SMS
 • Lista Oczekujących
 • Zarządzanie Zapasami
 • Narzędzie Automatyzacji Opinii Klientów
 • Kreator Stron WWW i więcej
Razem: 39
Dołącz ZA DARMO
Koszt jednego SMS-a powyżej miesięcznego limitu już od 12 gr.

Masz więcej pytań o nasze oprogramowanie dla SPA?

Oto kilka odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Jaki jest najlepszy program do obsługi spa?

Najlepszy program do zarządzania spa powinien przede wszystkim ułatwić zarządzanie Twoim biznesem poprzez uproszczenie i automatyzację codziennych czynności, takich jak: planowanie grafików pracowników, rezerwacje online, automatyczne przypomnienia SMS, zintegrowany system POS dla spa, łatwe zarządzanie bazą klientów oraz kartę klienta zawierającą niezbędne informacje, w tym notaki. Nowoczesny program do prowadzenia gabinetu odnowy biologicznej ułatwia kontrolę stanów zapasów. Należy również szukać rozwiązań usprawniających pozyskiwanie opinii klientów i budowanie Twojej reputacji online.

Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo danych jest najwyższym priorytetem dla nas w Zolmi. Ty, nie my, właścicielem swoich danych. Używamy zabezpieczeń systemu SSL i najlepszych firewalli dla naszego sprzętu. Wszystkie dane użytkowników są regularnie archiwizowane na naszej zaszyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszego wsparcia dla oprogramowania do zarządzania spa, abyś mógł czerpać maksymalne korzyści z Zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiadać w ciągu 4 godzin. Podczas wprowadzania do systemu prosimy o korzystanie z czatu na żywo, poczty e-mail i filmów na YouTube, które pomogą Ci przejść przez ten proces. Nie zapomnij o naszej obszernej sekcji pomocy, w której znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy mogę korzystać z mojego dotychczasowego komputera lub tabletu?

Tak. Nasze oprogramowanie do rezerwacji, podobnie jak większość aplikacji mobilnych, może być używane na urządzeniach Apple i Android bez żadnych problemów. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa, taka jak Chrome lub Safari. Super proste!

Czy możecie skonfigurować oprogramowanie dla spa za mnie?

Oczywiście, możemy skonfigurować Twoje konto. Jest to usługa premium. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu na stronie.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, możesz w każdej chwili zrezygnować z płątnej wersji Pro naszego oprogramowania dla spa i przejść na wersję darmową.

Klienci Spa preferują rezerwacje wizyt online

 • Łatwa konfiguracja
 • Darmowe na zawsze
 • Bezpieczna
Zolmi Program dla Spa
Ul. Nowogrodzka 31/220
Warszawa 00-511
+48222662032