Program Do Obsługi Salonu Spa Dla Rozwoju Twojego Biznesu

Program Do Obsługi Spa aplikacja Do Obsługi Spa

Salon POS dla SPA, Aplikacja do Rezerwacji dla SPA, Rezerwacja Online

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Obejrzyj demo

Oprogramowanie Spa Zwiększy Twoje Zyski
I Oszczędzi Twój Czas

Zaufały nam Spa & Medical Spa w 25 krajach.

Szukasz Program Do Obsługi Salonu Spa do prowadzenia notatek klientów i upewnienia się, że optymalnie wykorzystujesz zasoby, takie jak pokoje zabiegowe i sprzęt? Nasz program dla Spa pozwala na dodawanie informacji o klientach, zarządzanie i rezerwację zasobów oraz rezerwacje wizyt online o każdej porze.

Oprogramowanie do zarządzania spa

Jak to działa?

Rezerwacja w dowolnym miejscu
Terminy przechowywane
w Twoim terminarzu.
Przypomnienia o umówionych
wizytach wysyłane do klientów,
aby zmniejszyć liczbę nieobecności
Wypisanie klienta
z uwzględnieniem płatności i
dodaniem sprzedaży detalicznej
Ankieta zadowolenia
klienta wysyłana
do klienta

7 sposobów, które pomogą Ci zoptymalizować
Twój biznes dzięki oprogramowaniu do zarządzania SPA od Zolmi

 • Punkt sprzedaży

  01 Ułatw sobie kasę dzięki naszym szybkim funkcjom POS dla spa. Oszczędzaj czas i poprawiaj wrażenia klientów dzięki aktualizacjom przy fotelu, kasie i płatnościom zbliżeniowym.
 • Planowanie personelu

  02 Zwiększ swoją efektywność planowania personelu spa. Łatwo zarządzaj czasem wolnym i zobacz dostępność zespołu bezpośrednio z aplikacji mobilnej. Wprowadź efektywne kosztowo planowanie w oparciu o potrzeby spa. Przechwytywanie dokładnych arkuszy czasu pracy do prowadzenia listy płac.
 • Przypomnienia o wizytach

  03 Zmniejsz liczbę nieudanych wizyt nawet o 90%! Wysyłanie automatycznych potwierdzeń umówionych spotkań, przypomnień i powiadomień. Pozwól swoim klientom na potwierdzenie, zmianę terminu lub anulowanie wizyty i wcześniejsze wypełnienie pustych miejsc w kalendarzu.
 • Kreator stron internetowych

  04 Czy Twoje spa ma stronę internetową? Stań się online z szybką i przyjazną dla urządzeń mobilnych stroną internetową. Nasz super prosty kreator stron internetowych spa został zaprojektowany dla spa, aby zapewnić Ci większą liczbę rezerwacji i lepsze doświadczenia klientów.
 • Zarządzanie zapasami

  05 Zoptymalizuj swoje ruchy magazynowe z oprogramowaniem do inwentaryzacji spa Zolmi. Zmniejsz nadmierne zapasy dzięki alertom o wyczerpaniu zapasów i zintegrowanemu zamawianiu. Zwiększ swoje marże dzięki śledzeniu kosztów zaplecza. Sprzedawaj więcej produktów detalicznych w oparciu o wgląd w raporty.
 • Rezerwacja online

  06 Stwórz najlepsze doświadczenie klienta spa i włącz rezerwację online 24/7 na swojej stronie, aplikacji mobilnej, Google My Business, Instagramie i profilach na Facebooku. Zwiększ ochronę przed niestawieniem się na wizytę dzięki przyjmowaniu kart kredytowych online.
 • Zarządzanie reputacją

  07 Popraw swoją reputację online dzięki naszym automatycznym ankietom satysfakcji klientów. Zrozum, co zachwyca i denerwuje Twoich klientów. Dostosuj komunikację z klientami, aby uzyskać więcej 5-gwiazdkowych recenzji.
Zapoznaj się z pełną listą funkcji
oprogramowanie pos dla spa

Zobacz dlaczego ponad 5 000 firm takich jak Twoja Zolmi

Marcus Blifford

Oprogramowanie Zolmi pomogło nam zaoszczędzić czas i sprawiło, że zarządzanie naszym salonem stało się bardziej efektywne. Moi styliści mają bezpośredni dostęp do swoich grafików i natychmiast reagują na potrzeby klientów. Narzędzie do zarządzania zapasami z kosztami backbaru, alarmami o wyczerpaniu zapasów, inwentaryzacją i zamówieniami e-mailowymi poprawiło moje marże o 15%! Funkcje Zolmi obejmują również zestaw raportów dla salonów, zapewniających wgląd w działalność w czasie rzeczywistym.

Hellen Lee

Uwielbiam to oprogramowanie dla salonów! W szczególności, Google My Business review booster: klienci z najlepszymi wynikami otrzymują automatyczne prośby o pozostawienie recenzji po wizycie, co poprawia nasze wyniki zarządzania reputacją online. Ponad 10 nowych recenzji tylko w ciągu miesiąca! Email i tekst salon rozwiązań marketingowych i program lojalnościowy dały nam dodatkową przewagę w poprawie naszej retencji klientów.

Jason Pettersen

Odkąd zaczęliśmy promować rezerwacje online na wszystkich naszych profilach na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej salonu i pozwoliliśmy naszym klientom rezerwować online, wypełniamy puste miejsca w kalendarzu o wiele szybciej. Zautomatyzowane przypomnienia SMS z funkcją listy oczekujących zastąpiły większość naszych telefonów z potwierdzeniami od klientów i zmniejszyły liczbę nieobecności w salonie o połowę.

Wzmocnij Swój Biznes Już Dziś!
Zacznij ZA DARMO!

Bez Kosztów Konfiguracji, Bez Karty Kredytowej, Bez Umowy

Darmowy
Za darmo
Na zawsze
 • iOS i Android App
 • Nieograniczone rezerwacje
 • Strona rezerwacji online
 • Nieograniczone przypomnienia e-mail
 • Bez umowy
Start
Premium
1
Pracowniks
 • Wszystkie funkcje Manage+
 • Przypomnienia SMS
 • Nieograniczone raportowanie biznesowe
 • Płatności zbliżeniowe
 • + Więcej funkcji optymalizacji
Razem: 39 zł
Start
Koszt jednego SMS-a wynosi 0,12 zł powyżej miesięcznego limitu.

Ponad 6 lat wspierania salonów i SPA

aplikacja spa
 • Założony przez poprzedniego właściciela salonu
 • Ponad 5,000 zarejestrowanych firm
 • 5 lat w biznesie
 • Dane przechowywane w UE i USA
 • Partnerzy UE w zakresie standardów danych
Dowiedz się więcej o nas

Masz więcej pytań na temat naszego oprogramowania do rezerwacji SPA ?

Oto kilka odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy jest coś do zainstalowania?

Zero! Tak, dobrze przeczytałeś. Z Zolmi można przestać szukać oprogramowania spa darmowe pliki do pobrania i po prostu zachować na planowanie spotkań. Nasze oprogramowanie spa w chmurze robi to za Ciebie.

Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo danych jest najwyższym priorytetem dla nas w Zolmi. Ty, nie my, właścicielem swoich danych. Używamy zabezpieczeń systemu SSL i najlepszych firewalli dla naszego sprzętu. Wszystkie dane użytkowników są regularnie archiwizowane na naszej zaszyfrowanej bazie danych w chmurze, hostowanej przez Amazon Web Services.

Jak mogę uzyskać wsparcie?

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszego wsparcia dla oprogramowania do zarządzania spa, abyś mógł czerpać maksymalne korzyści z Zolmi. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu i staramy się odpowiadać w ciągu 4 godzin. Podczas wprowadzania do systemu prosimy o korzystanie z czatu na żywo, poczty e-mail i filmów na YouTube, które pomogą Ci przejść przez ten proces. Nie zapomnij o naszej obszernej sekcji pomocy, w której znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Czy mogę korzystać z mojego dotychczasowego komputera lub tabletu?

Tak. Nasze oprogramowanie do rezerwacji, podobnie jak większość aplikacji mobilnych, może być używane na urządzeniach Apple i Android bez żadnych problemów. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa, taka jak Chrome lub Safari. Super proste!

Czy możecie skonfigurować oprogramowanie dla mnie?

Oczywiście, możemy skonfigurować dla Ciebie konto oprogramowania salonu. Jest to usługa premium. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu na żywo.

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, możesz w każdej chwili zrezygnować lub po prostu obniżyć poziom naszego oprogramowania spa premium. Pamiętaj, że zawsze możesz korzystać z naszego darmowego oprogramowania spa, aby rozwijać swój biznes i zarządzać spa w inteligentny sposób.

Klienci Spa preferują rezerwacje wizyt online

 • Łatwa konfiguracja
 • Darmowe na zawsze
 • Bezpieczna