Intuicyjny I Szybki Kreator Stron WWW Dla Salonu

kreator stron www dla salonu kreator stron internetowych dla salonu

Łatwy w użyciu kreator stron internetowych z zintegrowaną rezerwacją wizyt online

Zarejestruj się przez Google Zarejestruj się przez Email
Zobacz Demo Video

Darmowy kreator stron www
dla salonów fryzjerskich

Prosty kreator stron internetowych dla salonów fryzjerskich

Wiemy, że właściciele i menadżerowie salonów nie są programistami stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy nasz super prosty kreator stron internetowych dla salonów, aby zapewnić, że nawet najmniej techniczna osoba może stworzyć włąsną stronę online w ciągu kilku minut ... zoptymalizowaną zarówno pod kątem Google jak i obsługi klientów.

Zintegrowana strona www z oprogramowaniem dla salonów

Zmieniasz ceny, dodajesz nowe usługi, nowi pracownicy dołączają do Twojego salonu? Nie pamietasz o każdej aktualizacji swojej strony? Nie martw się, oprogramowanie dla salonu od Zolmi automatycznie aktualizuje Twoją stronę. Nie musisz już pamiętać, aby aktualizować informacje w kilku miejscach osobno.

integracja strony internetowej salonu

Rezerwacja online

Klienci uwielbiają rezerwować online w dogodnym dla nich czasie. Zolmi odkrył, że 70% wszystkich rezerwacji dokonywane są, gdy Twój salon jest zamknięty. Pozwól swoim klientom umawiać wizyty przez Twoją nową stronę internetową 24/7 w dogodnym dla nich czasie. W prosty sposób popraw jakość obsługi klientów.

strona rezerwacji online dla salonu

Recenzje klientów

Dzięki Zolmi możesz zbierać opinie klientów, publikować je i zawsze pokazywać najnowsze recenzje, co sprawi, że potencjalni klienci będą mieli zaufanie do Twojego salonu.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

Upewnienie się, że Twoja strona jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek jest niezbędne, aby utrzymać stały dopływ nowych klientów w najbardziej opłacalny sposób. Wykorzystując naszą głęboką wiedzę na temat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek oraz skupiając się na sektorze wellness i fitness, możemy wbudować narzędzia SEO w stronę internetową Twojego salonu.

Przyjazny dla urządzeń mobilnych

Ponad 80% odwiedzających Twoją stronę będzie korzystało z urządzeń mobilnych. Zapewniamy, że Twoja strona jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, co zapewni Twoim klientom i potencjalnym klientom najlepsze wrażenia podczas korzystania z Twojej strony.

strona przyjazna dla urządzeń mobilnych

Superszybka prędkość ładowania

Kluczowym elementem dla Google jest szybkość ładowania się Twojej strony. Skupiamy się na tworzeniu super szablonów stron, które dają Ci wysokie wyniki podczas sprawdzania Twojej strony w narzędziach do szybkości ładowania stron. Szybsza strona, tym lepsze doświadczenie klienta i tym lepsze rankingi w Google.

Stwórz swoją stronę za pomocą naszego darmowego kreatora stron internetowych salonu

  • Łatwa konfiguracja
  • Darmowy na zawsze
  • Bezpieczna strona

Jak to działa?

demo image
demo image step 1
Rezerwuj gdziekolwiek
demo image step 2
Terminy przechowywane
w Twoim kalendarzu
demo image step 3
Przypomnienia o umówionych
spotkaniach wysyłane do klienta,
aby zmniejszyć liczbę nieobecności
demo image step 4
Wymeldowanie klienta,
w tym płatność i dodanie
sprzedaży detalicznej
demo image step 5
Późniejsza ankieta
zadowolenia klienta
wysłana do klienta