Saloner Alternatywa na Wrzesień 2023

Jeśli szukasz alternatywy dla Saloner, mamy świetną wiadomość - jest wiele opcji do wyboru. Przygotowaliśmy listę 9 rekomendacji dostępnych programów do obsługi salonu, oferujących zaawansowane funkcje, które ulepszą zarządzanie Twoim salonem.

Najlepsze Alternatywy dla Saloner

 1. Zolmi
 2. Vagaro
 3. Shortcuts
 4. Phorest
 5. Versum
 6. Timely
 7. Square
 8. Zenoti
 9. Saloniq

Porównaj Strony Podobne do Saloner

Zolmi

 

Zolmi to oparte na chmurze oprogramowanie dla salonu fryzjerskiego i jedna z najlepszych alternatyw dla Saloner. Aplikacja mobilna Zolmi oferuje szeroki zakres funkcji umożliwiających prowadzenie salonu w podróży.

Jeśli prowadzisz jednoosobowy salon, bezpłatna wersja Zolmi spełni większość Twoich wymagań dzięki nieograniczonym funkcjom, takim jak

 • usprawnienie rezerwacji salonu dzięki kasie obsługiwanej jednym kliknięciem i superszybkiemu przyciskowi zmiany rezerwacji
 • zarządzanie zapasami i system POS dla salonu fryzjerskiego (integracja z terminalem, kasą fiskalną i rukarką paragonów) darmowe nieograniczone przypomnienia o wizytach poprzez email
 • przejrzysty elektroniczny terminarz do łatwego planowania czasu pracy personelu

Aby przynieść swój biznes salon do przodu, będziesz kochać Zolmi bardzo przystępne zaawansowane funkcje, takie jak:

 • zautomatyzowane rozwiązania zwiększające liczbę pozytywnych opinii klientów w Google My Business
 • przypomnienia o wizytach SMS
 • sprawne zarządzanie zapasami z automatycznymm generowanie zamówień, powiadomieniami o minimalnym poziomie zapasów oraz zautomatyzowaną inwentaryzacją
 • zarządzanie zużyciem zasobów ("back bar") umożliwiające zwiększenie marży
 • dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania marketingowe dla salonów, od e-maili po SMS-y
 • płatności online, dzięki którym klienci mogą płacić podczas rezerwacji, wpłacać depozyty lub pobierać opłaty za niestawienie się w salonie
 • pełny zestaw raportów z prowizjami pracowników i ich wydajnością
 • w pełni zintegrowany kreator stron internetowych salonu, który pomoże Ci stworzyć własną, szybką i zoptymalizowaną pod kątem SEO stronę internetową salonu fryzjerskiego.

Zolmi zapewni Ci również niezawodną, przyjazną i dostępną pomoc techniczną, która poświęci czas, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy imporcie bazy danych klientów, czy też potrzebujesz indywidualnego raportu dla swojego zakładu fryzjerskiego.

Vagaro

 

Vagaro to program do zarządzania salonem fryzjerskim, który pozwalająca na łatwe umawianie wizyt, ich odwoływanie iczy zmianę terminu.

Aplikacja ta pomaga w zarządzaniu kalendarzem i harmonogramem pracy salonu. Możesz przypominać klientom o umówionych spotkaniach za pomocą SMS, aby ograniczyć liczbę nieobecności. Aplikacja Vagaro jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android i można ją dostosować do potrzeb każdego salonu, niezależnie od wielkości. Program do obsługi salonu fryzjerskiego Vagaro udostępnia raporty dotyczące retencji klientów oraz inne przydatne wzkaźniki i informacje do zarządzania salonem.

Shortcuts

 

Shortcuts to oprogramowanie dla gabinetów kosmetycznych, które zostało zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów i klientów z branży beauty. Oferuje wiele funkcji, w tym zarządzanie listą płac, płatności online, marketing e-mailowy, planowanie personelu i rezerwację wizyt, dzięki czemu Shortcuts jest wszechstronnym narzędziem.

Niektóre z wyróżniających się funkcji tej firmy to Centrum nauki Shortcuts - dedykowana strona w ich witrynie internetowej, która pomoże Ci rozpocząć pracę i dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać funkcje oprogramowania w Twoim salonie. W witrynie znajduje się również sekcja z dodatkowymi zasobami, takimi jak podcasty, seminaria internetowe i blog.

Kilka rzeczy, o których należy pamiętać, to fakt, że Shortcuts jest dostępny w trzech wersjach: "Evolve", "Elevate" i "Elevate Plus", z których każda ma bardziej zaawansowane funkcje dostępne dla użytkownika (i wyższą cenę). Nie oferują wersji darmowej ani próbnej, ale można zarezerwować demo online. Wreszcie, ich interfejs nie jest najbardziej przyjazny dla użytkownika i wymaga trochę czasu na naukę przy rozpoczynaniu pracy.

Phorest

 

Phorest to jedna z najlepszych alternatyw dla Saloner, ponieważ pozwala na bardziej efektywne monitorowanie usług zakłądu fryzjerskiego za pomocą dowolnego urządzenia, zarówno z systemem iOS, jak i Android.

Informacje o klientach są przechowywane w tym oprogramowaniu do zarządzania firmą, dzięki czemu masz do nich dostęp zawsze, gdy potrzebujesz informacji o tendencjach klienta. W aplikacji mobilnej pracownicy mogą tworzyć portfolia i przesyłać zdjęcia swoich prac, aby zaprezentować swoje umiejętności. Co zadziwiające, możesz uzyskać dostęp do tych zdjęć i wykorzystać je do celów marketingowych oraz opinii użytkowników na swoich kanałach mediów społecznościowych.

Phorest generuje krytyczne raporty, które pokazują, jak działa Twoja firma, abyś mógł podejmować świadome decyzje. Pomaga również właścicielom salonów i ośrodków spa śledzić wydajność poszczególnych pracowników. Aplikacja posiada funkcję zarządzania zapasami, która śledzi stan zapasów, minimalizując w ten sposób straty czasu. Jest bardzo wydajna i łatwa w użyciu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej aplikacji do rezerwacji salonów, istnieje bardzo niezawodny zespół pomocy technicznej, który odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci, gdy tylko utkniesz.

Versum

 

Versum to kolejna alternatywa dla Saloner, która znacznie poprawia jakość obsługi klienta i pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję. Ułatwia ona planowanie i zarządzanie.

Ta aplikacja pozwala obsługiwać klientów w różnych miejscach. Nie muszą oni przyjeżdżać do Twojego salonu, aby skorzystać z usług. Pozwala na ustalenie opłat za podróże i wybór lokalizacji. Jeśli jesteś fryzjerem lub specjalistą od urody, który może pracować w innym miejscu niż Twój salon, to jest to odpowiednia aplikacja dla Ciebie.

Booksy usprawnia rezerwację online. Klienci mogą rezerwować wizyty z wyprzedzeniem, a nawet z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Umożliwiają także udzielanie wskazówek podczas dokonywania rezerwacji.

Ponadto aplikacja Saloner umożliwia oferowanie klientom prezentów elektronicznych, co stanowi sposób na zachęcenie ich do dokonywania większej liczby rezerwacji. Inne funkcje aplikacji obejmują obsługę klienta, inwentaryzację i integrację z mediami społecznościowymi.

Timely

 

(get) Timely to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania salonem fryzjerskim, które oferuje wszystko, od przetwarzania płatności po przypomnienia o wizytach SMS-em i konfigurowalne formularze. Działa na różnych urządzeniach i w różnych systemach operacyjnych.

Niektóre z zalet (get) Timely to prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz możliwość szybkiej synchronizacji i przeglądania kalendarza. Klienci uznają również funkcje rezerwacji online za łatwe w użyciu przy planowaniu własnych spotkań.

Chociaż (get) Timely ma wiele ciekawych narzędzi, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy, poziom szczegółowości funkcji raportowania klientów pozostawia nieco do życzenia. W oprogramowaniu brakuje również funkcji wyszukiwania, która pozwoliłaby właścicielom salonów znaleźć stare wydarzenia bez konieczności ręcznego sprawdzania wszystkiego.

(get) Timely jest dostępny tylko w języku angielskim, co może stanowić problem dla niektórych międzynarodowych salonów i klientów. Wreszcie, podczas gdy (get) Timely oferuje bezpłatną wersję próbną swojego oprogramowania, nie zapewnia darmowej wersji do długotrwałego użytku.

zolmi salon Saloner alternatywy polska
Zolmi Oprogramowanie dla Salonów

Square

 

Square to doskonała alternatywa dla Saloner. Aplikacja Square do umawiania wizyt to najlepszy wybór, jeśli potrzebujesz aplikacji do obsługi transakcji w salonie fryzjerskim czy gabinecie kosmetycznym. Square to oparta na chmurze platforma dla salonów, która jest bardzo przyjazna dla użytkownika.

Jeśli Twój salon jest jednoosobowy, będziesz mógł korzystać z tej aplikacji do rezerwacji salonów za darmo. Jednak za każdego pracownika, jeśli takowy jest zatrudniony, będzie pobierana miesięczna opłata. Square jest doskonałym narzędziem do zarządzania terminami w salonie, a także posiada inne funkcje automatyzacji, takie jak zarządzanie salonem płacowym, płatności kartą kredytową i zarządzanie zespołem.

W miarę rozwoju firmy, Square będzie się rozwijać wraz z nią. Nie będziesz musiał przechodzić na inny program, jeśli zaczynałeś jako osoba fizyczna, a następnie rozszerzyłeś działalność na bardziej znaczącą. Square wysyła również powiadomienia do pracowników i klientów, aby nikt nie zapomniał o umówionym spotkaniu. Co zadziwiające, program Square jest odpowiedni dla firm każdej wielkości.

Zenoti

 

Zenoti działa zarówno na urządzeniach mobilnych z systemem Android, jak i na telefonie iPhone i oferuje szeroką gamę funkcji, w tym rezerwacje online, przetwarzanie płatności, zarządzanie pracownikami i marketing e-mailowy.

Narzędzia do raportowania i analizy oferowane przez Zenoti ułatwiają wizualizację danych dotyczących Twojego salonu fryzjerskiego i pozwalają lepiej poznać opinie klientów na temat Twojego salonu. Zapewniają one również szczegółowe śledzenie zapasów i raportowanie, w tym powiadomienia push, które pomagają uniknąć braków. Oprogramowanie dla salonów Zenoti umożliwia wysyłanie automatycznych przypomnień o wizytach, co pozwala ograniczyć liczbę nieobecności. Właściciele salonów mają również możliwość oferowania kart upominkowych i przyjmowania płatności online.

Początkowa konfiguracja może nastręczać pewnych trudności, ponieważ oprogramowanie Zenoti wymaga długiego czasu nauki, aby poznać jego funkcje i sposób korzystania z nich. Może to być frustrujące dla nowych właścicieli salonów lub osób, które nie mają czasu na zapoznanie się z narzędziami. Należy również pamiętać, że choć Zenoti oferuje darmowe demo systemu zarządzania salonem, nie udostępnia darmowej wersji samego oprogramowania.

Sprawdź więcej ofert programów dla salonów i gabinetów: BeautySalon24 Alternatywa lub Booksy Alternatywa

Saloniq

 

Oprogramowanie do zarządzania salonem fryzjerskim Saloniq działa na komputerach Mac i Windows, jak również na urządzeniach z systemem Android i iPhone, co ułatwia znalezienie kompatybilnych opcji dla Ciebie i Twojego zespołu. Jego funkcje obejmują (ale nie są ograniczone do) automatycznego planowania personelu, rezerwacji online, zarządzania płacami i bazami danych klientów.

Niektóre z rzeczy, które wyróżniają Saloniq to skupienie się na e-commerce - Twoi pracownicy mogą dodawać polecane produkty do profilu klienta i wysyłać je w formie wiadomości lub jako część e-maila promocyjnego. Saloniq oferuje również opcję sklepu detalicznego, który można szybko skonfigurować.

Strona Saloniq zawiera informacje o cenach i oferuje darmowe demo, które możesz obejrzeć, aby poznać ich produkt, ale wymagają podania danych kontaktowych, zanim pozwolą Ci na niego spojrzeć.

Dodatkowo, osoby z wolniejszym łączem internetowym mogą mieć trudności z przeglądaniem lub tworzeniem większych raportów, ponieważ oprogramowanie wymaga szybkiego połączenia, aby działać dobrze.

Najlepsze Aplikacje dla Salonów Takie jak Saloner i ich Koszt

 

Każda aplikacja ma swój własny koszt w zależności od jej funkcji i wielkości firmy. Niektóre z aplikacji mają darmowy okres próbny, darmowe wersje i pakiety premium. Pakiet premium jest jednak najlepszą opcją, jeśli chcesz mieć nieograniczone funkcje, które spełnią potrzeby Twojego salonu fryzjerskiego.

Wnioski

 

Istnieje wiele świetnych opcji oprogramowania dla salonu dla każdego, kto chce zoptymalizować pracę Twojego biznesu, ograniczyć uciążliwe zadania administracyjne oraz ułatwić pracę Twoim fryzjerom. Kluczem jest znalezienie takiego, które będzie dla Ciebie najlepsze.

Polecamy usiąść z pracownikami i omówić najważniejsze punkty, takie jak rezerwacja online, zarządzanie zapasami, łatwy w obsłudze elektroniczny terminarz dla salonu fryzjerskiego i funkcje marketingowe. Następnie poproś ich o ich pomysły - prawdopodobnie zaskoczą Cię kilkoma świetnymi sugestiami.

Po przeanalizowaniu wszystkich opcji, naszą ulubioną alternatywą dla Saloner jest programowanie dla salonu fryzjerkiego Zolmi.

Rating: 5 of 5 - 2 votes