BeautySalon24 Alternatywa na Wrzesień 2023

Poszukujesz alternatywy dla BeautySalon24 , mamy świetną wiadomość - jest mnóstwo opcji do wyboru. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 9 rekomendacji dostępnego programu dla salonu oferujace zaawansowane funkcje, które usprawnią zarządzanie Twoim salonem.

Najlepsze Alternatywy dla BeautySalon24

 1. Zolmi
 2. Saloniq
 3. Vagaro
 4. Shortcuts
 5. Zenoti
 6. Phorest
 7. Booksy
 8. Square
 9. Timely

Porównaj Strony Podobne do BeautySalon24

Zolmi

 

Zolmi Program Do Zarządzania Salonem Fryzjerskim, jest obok BeautySalon24, jednym z najlepszych oprogramowań dla fryzjerów z szerokim zakresem funkcji, aby ułatwić prowadzenie salonu w podróży.

Jeśli jesteś jednoosobowym salonem, darmowy plan Zolmi spełni większość Twoich potrzeb dzięki nieograniczonym funkcjom, takim jak:

 • usprawnienie tworzenia harmonogramów w salonie dzięki superszybkim funkcjom zmiany rezerwacji i kasie jednym kliknięciem
 • POS i zarządzanie zapasami w salonie
 • darmowe (nieograniczone!) przypomnienia o wizytach wysyłane pocztą elektroniczną
 • grafika personelu

Jeśli chcesz dokonać prawdziwej zmiany i zwiększyć biznes w salonie, pokochasz zaawansowane funkcje premium Zolmi, nie tylko

 • Zwiększanie pozytywnych opinii klientów w Google My Business poprzez zautomatyzowane rozwiązania
 • przypomnienia i potwierdzenia SMS
 • zaawansowane zarządzanie stanem magazynowym z automatycznym procesem zamawiania alerty dotyczące minimalnych stanów magazynowych, funkcje inwentaryzacji
 • zarządzanie tylnym paskiem ułatwiające przegląd i zwiększanie marż
 • rozwiązania marketingowe dla salonów, od e-maili po SMS-y, dostosowane do Twoich potrzeb
 • płatności online dokonywane podczas rezerwacji wizyt, możliwość pobierania kaucji lub naliczania opłat za niestawienie się w salonie
 • zestaw raportów obejmujący prowizje pracowników i wyniki
 • w pełni zintegrowany kreator stron internetowych salonu, który pomoże Ci stworzyć własną, szybką i zoptymalizowaną pod kątem SEO stronę internetową salonu.

Zespół pomocy technicznej Zolmi jest również bardzo niezawodny, przyjazny i dostępny; chętnie poświęci czas, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania. Jeśli potrzebujesz pomocy w zaimportowaniu bazy danych klientów lub raportu na zamówienie dla Twojego salonu itp.

zolmi program dla salonu cena
Zolmi Program Dla Salonu Cena

Saloniq

 

Oprogramowanie Saloniq działa na komputerach Mac i Windows, jak również na urządzeniach z systemem Android i iPhone, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć kompatybilne opcje dla Ciebie i Twojego zespołu. Oprogramowanie Saloniq posiada takie funkcje jak (ale nie tylko) automatyczne planowanie pracy personelu, rezerwacje online, zarządzanie płacami i bazami danych klientów.

Niektóre z rzeczy, które wyróżniają Saloniq to skupienie się na e-commerce - Twoi pracownicy mogą dodawać polecane produkty do profilu klienta i wysyłać je w formie wiadomości lub jako część e-maila promocyjnego. Saloniq oferuje również opcję sklepu detalicznego, który można szybko skonfigurować.

Strona Saloniq zawiera informacje o cenach i oferuje darmowe demo, które możesz obejrzeć, aby poznać ich produkt, ale wymagają podania danych kontaktowych, zanim pozwolą Ci na niego spojrzeć.

Dodatkowo, osoby z wolniejszym łączem internetowym mogą mieć problemy z przeglądaniem lub tworzeniem większych raportów, ponieważ oprogramowanie wymaga szybkiego połączenia, aby działać dobrze.

Vagaro

 

Vagaro to aplikacja internetowa, która pomaga klientom wyszukiwać spa, studia fitness i salony w ich pobliżu. To oprogramowanie do rezerwacji salonów pozwala klientom na dokonywanie płatności i rezerwacji z wyprzedzeniem.

Vagaro pozwala klientom na anulowanie lub zmianę terminu wizyty w sposób bardziej efektywny. Daje również właścicielom salonów możliwość kontrolowania terminów i kalendarzy dziennych znacznie łatwiej. Oprogramowanie to posiada funkcję automatycznych przypomnień i notatek SOAP, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla właścicieli salonów i ośrodków spa, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność. Dodatkową zaletą Vagaro jest to, że nie ma ograniczeń w dostępności, niezależnie od typu urządzenia, z którego korzystasz. Jest dostępny na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Raport utrzymania klienta to kolejna istotna usługa świadczona przez oprogramowanie. Oprogramowanie dla salonów jest elastyczne, aby spełnić wymagania Twojego salonu i jest łatwe w użyciu dla Twojej firmy.

Shortcuts

 

Shortcuts to oprogramowanie dla salonów, które zostało zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów i klientów z branży kosmetycznej. Dzięki bogactwu funkcji, takich jak zarządzanie listą płac, płatności online, marketing e-mailowy, planowanie personelu i rezerwacja wizyt, Shortcuts jest wszechstronnym narzędziem.

Niektóre z wyróżniających się funkcji tej firmy to Centrum nauki Shortcuts - dedykowana strona w ich witrynie internetowej, która pomoże Ci rozpocząć pracę i dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać funkcje oprogramowania w Twoim salonie. W witrynie znajduje się również sekcja z dodatkowymi zasobami, takimi jak podcasty, seminaria internetowe i blog.

Kilka rzeczy, o których należy pamiętać, to fakt, że Shortcuts jest dostępny w trzech wersjach: "Evolve", "Elevate" i "Elevate Plus", z których każda ma bardziej zaawansowane funkcje dostępne dla użytkownika (i wyższą cenę). Nie oferują wersji darmowej ani próbnej, ale można zarezerwować demo online.

Wreszcie, ich interfejs nie jest najbardziej przyjazny dla użytkownika i wymaga nieco czasu na naukę przy rozpoczynaniu pracy.

Zenoti

 

Zenoti działa zarówno na urządzeniach mobilnych z systemem Android, jak i na iPhonie, a ponadto oferuje szeroką gamę funkcji, w tym rezerwacje online, przetwarzanie płatności, zarządzanie pracownikami i e-mail marketing.

Narzędzia Zenoti do raportowania i analizy ułatwiają wizualizację danych dotyczących Twojego salonu i pozwalają lepiej poznać opinie klientów na temat Twojego salonu. Zapewniają one również szczegółowe śledzenie zapasów i raportowanie, w tym powiadomienia push, które pomagają uniknąć braków.

Oprogramowanie dla salonów Zenoti umożliwia wysyłanie automatycznych przypomnień o wizytach, co pozwala ograniczyć liczbę nieobecności. Właściciele salonów mają również możliwość oferowania kart upominkowych i przyjmowania płatności online.

Początkowa konfiguracja może nastręczać pewnych trudności, ponieważ oprogramowanie Zenoti wymaga długiego czasu nauki, aby poznać jego funkcje i sposób korzystania z nich. Może to być frustrujące dla nowych właścicieli salonów lub osób, które nie mają czasu na zapoznanie się z narzędziami.

Należy również pamiętać, że choć Zenoti oferuje bezpłatne demo swojego systemu zarządzania salonem, nie udostępnia darmowej wersji samego oprogramowania.

Phorest

 

Podobnie jak BeautySalon24, Phorest jest kluczową aplikacją używaną przez wielu właścicieli salonów w celu usprawnienia procesów i utrzymania przewagi nad konkurencją. Możesz łatwo przechowywać ważne informacje o swoich klientach, takie jak ich kontakty, adresy, częstotliwość wizyt w salonie i ulubione usługi. Może to pomóc w zapewnieniu klientom specjalistycznej opieki.

Twoi pracownicy mogą robić zdjęcia swojej pracy i przechowywać je w swoim portfolio Phorest, aby potencjalni klienci mogli je obejrzeć. Możesz również uzyskać dostęp do tych zdjęć i udostępniać je na swoich profilach społecznościowych, aby reklamować swoje usługi i angażować swoich zwolenników. Nawet dla osób, które nie są obeznane z technologią, korzystanie z Phorest nie będzie wyzwaniem. W przypadku wystąpienia problemów, na dłuższą metę można liczyć na niezawodny zespół pomocy technicznej, który udzieli wskazówek, co należy zrobić.

Aplikacja ta zapewnia wgląd w działalność firmy, który jest przydatny w ocenie, czy jest ona na dobrej drodze, czy też należy wprowadzić jakieś zmiany.

oprogramowanie dla salonow zolmi BeautySalon24 alternatywa polska
Zolmi Oprogramowanie dla Salonów

Booksy

 

Booksy to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania salonem, które oferuje szeroki zakres przydatnych funkcji. Ich platforma i aplikacja są łatwe w użyciu, a na wszelki wypadek zapewniają wsparcie klienta.

Jedną z najciekawszych funkcji Booksy jest opcja "Boost", która pozwala promować usługi salonu i zwiększać jego widoczność w wolniejszych okresach. Korzystając z Booksy, klienci mogą również wyszukiwać usługodawców w swojej okolicy - może to pomóc w łatwym pozyskiwaniu nowych klientów.

Możesz prowadzić szczegółowy rejestr historii klientów, w tym informacje o umówionych wizytach, a nawet galerię zdjęć przed i po, dzięki czemu łatwo jest uzyskać aktualne informacje, zanim klient się pojawi. Mówiąc o klientach, przypomnienia SMS o wizytach są dostarczane z gotowymi szablonami wiadomości, dzięki czemu Ty i Twój zespół możecie zaoszczędzić czas.

Niektóre rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, korzystając z Booksy, to obsługa klienta - czasami odpowiedzi na pytania lub wątpliwości mogą być udzielane z opóźnieniem większym niż idealne. Wszelkie wpłaty muszą być dokonywane przez ich system płatności, co może być niewygodne dla niektórych salonów.

Ponadto Booksy nie oferuje darmowej wersji swojego oprogramowania, choć daje możliwość bezpłatnego wypróbowania go przed podjęciem decyzji o zakupie.

Square

 

Square to jedna z najlepszych alternatyw dla BeautySalon24, odpowiednia dla celów transakcyjnych; jest to aplikacja prosta w obsłudze. Nie doświadczysz problemów technicznych, nawet jeśli po raz pierwszy korzystasz z oprogramowania dla salonów. Aplikacja oparta na chmurze jest bezpłatna dla firm jednoosobowych, a jeśli właściciel salonu zatrudnia pracowników, płaci według ich liczby.

Square jest niezawodną aplikacją do zarządzania umawianiem wizyt i posiada inne funkcje, takie jak zarządzanie zespołem, płatności kartą kredytową i zarządzanie listą płac w salonie. Aplikacja ta wysyła również powiadomienia do klientów i pracowników o umówionych spotkaniach, aby upewnić się, że nikt ich nie przegapi, i jest najlepsza zarówno dla dużych, jak i małych firm.

Jest to dobra aplikacja dla rozwijających się firm, ponieważ łatwo dostosowuje się do zmian i może obsługiwać bardziej złożone zadania, które pojawiają się wraz z rozwojem firmy. Oznacza to, że jeśli w przyszłości Twoja firma się rozrośnie, będziesz nadal korzystać z tej aplikacji, zamiast zmieniać ją na inną.

Sprawdź więcej ofert programów dla salonów i gabinetów: Booksy Alternatywa lub Saloner Alternatywa

Timely

 

(get) Timely to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania salonem, które oferuje wszystko, od przetwarzania płatności po przypomnienia o wizytach SMS-em i konfigurowalne formularze. Działa na różnych urządzeniach i w różnych systemach operacyjnych.

Niektóre z zalet (get) Timely to prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz możliwość szybkiej synchronizacji i przeglądania kalendarza. Klienci uznają również funkcje rezerwacji online za łatwe w użyciu przy planowaniu własnych spotkań.

Chociaż (get) Timely ma wiele ciekawych narzędzi, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy, poziom szczegółowości funkcji raportowania klientów pozostawia nieco do życzenia. W oprogramowaniu brakuje również funkcji wyszukiwania, która pozwoliłaby właścicielom salonów znaleźć stare wydarzenia bez konieczności ręcznego sprawdzania wszystkiego.

(get) Timely jest dostępny tylko w języku angielskim, co może stanowić problem dla niektórych międzynarodowych salonów i klientów. Wreszcie, podczas gdy (get) Timely oferuje bezpłatną wersję próbną oprogramowania, nie zapewniają one bezpłatną wersję dla Ciebie do użytku długoterminowego.

Możesz również poszukać w katalogu stron

Najlepsze Aplikacje dla Salonów takie jak BeautySalon24 Salon Software i ich Koszt

 

Każda aplikacja ma swój własny koszt w zależności od jego funkcji i wielkości firmy. Niektóre z aplikacji mają darmowy okres próbny, darmowe wersje, wersje podstawowe i pakiety premium. Jednak pakiet premium jest najlepszą opcją, jeśli chcesz mieć nieograniczone funkcje, aby zaspokoić potrzeby Twojego salonu.

Wnioski

 

Mając do wyboru tak wiele wspaniałych opcji, właściciele salonów mogą wybrać idealny program do obsługi salonu fryzjerskiego, który spełni ich potrzeby w Polsce.

Niezależnie od tego, czy jesteś prężnie dziaającą siecią salonów fryzjerskich czy nowo otwartym salonem fryzjerskim, najważniejsze jest dobre zrozumienie swoich pracowników i klientów. Poświęć czas na spotkanie ze swoimi fryzjerami i omówienie ich pomysłów, sugestii oraz wszelkich opinii klientów, jakie otrzymali.

Niektóre "must haves" dla każdego salonu to rezerwacja online, automatyczne przypominanie o wizytach, szczegółowe śledzenie klientów i metryki wydajności, a także funkcje zarządzania personelem, które pomogą Ci zachować porządek i odciągnąć czas od żmudnych zadań administracyjnych.

Naszą ulubioną alternatywą dla BeautySalon24 jest Zolmi.

Rating: 5 of 5 - 1 votes