Ulotka Salonu Fryzjerskiego - Najlepsze Pomysły na 2023

Ulotka salonu fryzjerskiego to świetny sposób na przyciągnięcie nowych klientów z Twojej okolicy. Nawet w dobie mediów społecznościowych, reklama offline jest ważnym narzędziem marketingu salonu fryzjerskiego.

Czego się Dowiesz

Przyjrzymy się, jak zaprojektować i wykorzystać ulotki salonu fryzjerskiego, a także przedstawimy kilka szablonów, które możesz wykorzystać jako inspirację.

Przejdź do Sekcji, Którą Lubisz

 1. Dlaczego Ulotki dla Salonów Fryzjerskich są Nadal Przydatne?
 2. Jak Zaprojektować Ulotkę dla Salonu Fryzjerskiego?
 3. Ulotki Fryzjerskie Wzory Dla Ciebie
 4. Darmowy Szablon Ulotki Salonu
 5. Wniosek

Dlaczego Ulotki dla Salonów Fryzjerskich są Nadal Przydatne?

 

Kiedy tak wiele osób szuka usług fryzjerskich w Internecie, dlaczego przeszkadza reklama salonu w druku, a nie tylko na ekranie?

Odpowiedź jest prosta - bo to działa.

Ulotki, które docierają do poczty są bardzo prawdopodobne, aby być czytane, a ludzie zgłaszają ponowne odwiedzenie ich o 6 razy, średnio. Para, że z prawej projektu ulotki włosów odzwierciedlać swoją markę i dotrzeć do klientów, i to jest więcej niż warte ceny papieru.

Oczywiście, ważne jest, aby stworzyć profesjonalne ulotki salon fryzjerski (nie muszą być profesjonalnie zaprojektowane, ale muszą wyglądać dobrze). Przyjrzyjmy się bliżej, jak to zrobić.

Pomysły na ulotki dla salonu fryzjerskiego
Pomysły Na Ulotki Dla Salonu Fryzjerskiego

Jak Zaprojektować Ulotkę dla Salonu Fryzjerskiego?

 

Niezależnie od tego, czy dostajesz profesjonalnie zaprojektowaną ulotkę biznesową lub tworzysz własny projekt ulotki dla salonu fryzjerskiego, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać. Przestrzeganie tych wskazówek pomoże Ci stworzyć profesjonalne, przyciągające wzrok wyniki.

Oto kilka wskazówek, jak zrobić ulotkę dla zakdu fryzjerskiego:

 • Nagłówek - To jest to, co złapie uwagę klientów, więc upewnij się, że stworzysz coś, co nie jest zbyt długie, łatwe do zrozumienia i interesujące. Jeśli masz sprzedaż na konkretne usługi fryzjerskie lub produkty kosmetyczne, wspomnij o tym tutaj.
 • Czcionki i logo - Wybierz czcionkę, która odzwierciedla branding Twojego salonu, ale upewnij się, że jest ona łatwa do odczytania. Nie zapomnij umieścić swojego logo.
 • Układ - Wszystko jest kwestią równowagi. Wykorzystaj pustą "białą" przestrzeń, aby podkreślić ważny tekst lub obrazy, zamieść zdjęcia i ważne informacje o usługach, ale nie przepełniaj strony. Gdy to możliwe, dąż do symetrii.
 • Kolory - Kiedy tylko to możliwe, stwórz projekt ulotki, który wykorzystuje kolory Twojego salonu (pomyśl o swoim logo). Możesz również użyć białego lub neutralnego tła, aby wyróżnić tekst.
 • Publiczność i cel - Możesz spersonalizować projekt nieco dla rynku docelowego - kim są twoi przyszli klienci i dlaczego reklamujesz? Gdy masz pomysł na to, będzie to miało wpływ na układ i tekst.
 • Skup się - Użyj większych czcionek i zdjęć, aby zwrócić uwagę na najważniejsze informacje, a więcej szczegółów dodaj mniejszymi czcionkami. Nie chcesz wypierać głównego przekazu. Pamiętaj o umieszczeniu wyraźnego wezwania do działania (np. "Zadzwoń do nas, aby umówić się na wizytę już dziś").
 • Wymiary - Twój własny projekt nie musi być idealnym prostokątem- ulotka reklamowa dla fryzjera może być kwadratowa, wydłużona lub w dowolnym kształcie, który lubisz. The sky's the limit.
otwarcie salonu fryzjerskiego
Otwarcie Salonu Fryzjerskiego

Ulotki Fryzjerskie Wzory Dla Ciebie

 

Oto kilka przykładów pomysłów ulotki salon fryzjerski, aby pomóc Ci zacząć. Zapraszamy do wzięcia tych próbek ulotek salonu fryzjerskiego i zainspirowania się do stworzenia własnych.

 • Ulotki z okazji otwarcia nowego salonu fryzjerskiego: Ulotki są doskonałym sposobem do promocji nowego salonu fryzjerskiego wśród lokalnej społeczności.

  Poprzez wyraźne wyświetlanie słów "Wielkie otwarcie", ulotki salonu fryzjerskiego takie jak ta tworzą podekscytowanie - pamiętaj, aby dodać wezwanie do działania i wspomnieć o czasie i miejscu wydarzenia.

  Ulotki dotyczące powrotu do szkoły w salonie fryzjerskim
  Ulotki Dotyczące Powrotu do Szkoły w Salonie Fryzjerskim
 • Ulotki dla salonu fryzjerskiego z okazji powrotu do szkoły: W zależności od odbiorców, możesz użyć jasnych kolorów i obrazów związanych ze szkołą lub szykownych, przyjaznych nastolatkom nowoczesnych kolorów i tekstu.

  Salon fryzjerski Black and Gold Ulotki
  Salon Fryzjerski Black and Gold Ulotki
 • Czarne i złote ulotki salonu fryzjerskiego: Czarne ulotki salonu fryzjerskiego są świetne dla nowoczesnych salonów, zwłaszcza ze złotym lub kolorowym tekstem. Idź z białym tekstem dla minimalistycznego wyglądu.

  Ulotka salonu fryzjerskiego Holiday Special
  Ulotka Salonu Fryzjerskiego Holiday Special
 • Ulotka z okazji święta: Piękno tego pomysłu jest to, że można użyć tej ulotki dla każdego święta- tylko upewnij się, że zmienić schemat kolorów i obrazów, i wspomnieć o wszelkich sezonowych sprzedaży.

  Ulotka promocyjna dla nowych stylistów
  Ulotka Promocyjna dla Nowych Stylistów
 • Ulotka promująca nowego fryzjera: Zaproś klientów do przyjścia i poznania najnowszego członka Twojego zespołu, zwłaszcza jeśli mogą zarezerwować u niego usługi w specjalnej cenie.

  Ulotka salonu rabatowego dla seniorów
  Ulotka Salonu Rabatowego dla Seniorów
 • Ulotka promocyjna salonu dla seniorów: Może masz specjalny "Dzień Zniżki dla Seniorów" każdego tygodnia, a może zawsze zapewniasz specjalne stawki. Jest to wspaniały sposób, aby dotrzeć do ludzi!

  Fryzury ślubne ulotka
  Fryzury Ślubne Ulotka
 • Ulotka z fryzurami ślubnymi: Te często zawierają listę najbardziej popularnych fryzur ślubnych i usług kosmetycznych, które oferujesz, wraz z opcjami cen grupowych. Pamiętaj, aby zamieścić link do swojej strony internetowej.

Uwaga: Wraz z linkami do mediów społecznościowych i strony internetowej, rozważ dodanie kodu QR, który klienci mogą zeskanować, aby zarezerwować wizytę online.

Nie przegap naszego postu o wizytówkach salonu fryzjerskiego.

Darmowy Szablon Ulotki Salonu

 

Zamiast projektować własne od podstaw, dlaczego nie użyć szablonu ulotki salonu fryzjerskiego, aby zaoszczędzić trochę czasu? Aby zaoszczędzić Ci trochę czasu, stworzyliśmy jeden, który można pobrać, dodać do lub dostosować w razie potrzeby.

Wniosek

 

Chociaż reklama online jest niezbędna dla nowoczesnych salonów fryzjerskich i kosmetycznych, nie oznacza to, że powinny one zaniedbać papierowe reklamy i ulotki. Profesjonalnie wyglądająca, ciekawa ulotka to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi ludzi i wprowadzenie ich do środka.

Projektowanie ulotki salonu fryzjerskiego może być zabawne, zwłaszcza jeśli pracujesz z istniejących szablonów ulotek salonowych i masz jasne cele w umyśle, kiedy zaczynasz.

Rating: 5 of 5 - 1 votes