Najlepsze Pomysły Na Wózek Fryzjerski Na 2023 Rok

Wszyscy fryzjerzy doskonale wiedzą, jak ważny jest dobry wózek fryzjerski w codziennej pracy w każdym profesjonalnym salonie. Ułatwia przechowywanie i dostępność takich rzeczy jak sprzęt fryzjerski, produkty i akcesoria fryzjerskie, pozwalając skupić się na włosach klienta.

Czego Się Dowiesz?

Wyjaśnimy, czym jest wózek fryzjerski i jak wybrać odpowiedni dla Twojego salonu, a także przedstawimy kilka przykładów pomocników fryzjerskich, żeby ułatwić Ci wybór.

Przejdź do Sekcji, Którą Lubisz

  1. Co Jest Pomocnik Fryzjerski?
  2. Jak Wybrać Dobry Wózek Fryzjerski Do Twojego Salonu?
  3. Gdzie Znaleźć Najlepsze Wózki i Pomocniki Fryzjerskie?
  4. Podsumowanie

Co Jest Pomocnik Fryzjerski?

 

Wózek fryzjerski, zwany także pomocnikiem fryzjerskim, to wózek na kółkach na spodzie, z wieloma zamykanymi szufladami do przechowywania i haczykami lub koszami z boku na rzeczy takie jak suszarki do włosów, niezbędne narzędzia i często używane przedmioty.

Niektóre wózki fryzjerskie są bardziej opływowe niż inne, a ich rozmiar/wysokość może się różnić. Zwykle mają one następujące wspólne cechy:

Mobilny

Mobilny pomocnik fryzjerski będzie miał kółka lub rolki i będzie można go łatwo przemieszczać między stanowiskami.

Wózek pomocniczy fryzjerski
Wózek Pomocniczy Fryzjerski

Przechowywanie

Oprócz tego, że jest to wózek fryzjerski na kółkach, wózki te mają zazwyczaj wiele szuflad i przegródek. Mogą one być całkowicie nieprzezroczyste lub otwarte z przezroczystymi plastikowymi frontami ułatwiającymi przeglądanie.

Trwały

Dobry wózek fryzjerski dla profesjonalistów będzie w stanie wytrzymać pewne obciążenia. Powinien być wykonany z wytrzymałego metalu lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego i zwykle będzie w kolorze czarnym, aby ukryć zadrapania/ plamy.

Najlepszy wozek fryzjerski
Najlepszy Wózek Fryzjerski

Funkcjonalny

Niektóre z nich są wyposażone w półkę na akcesoria do wózka fryzjerskiego, wbudowany obszar do mieszania kolorów lub zamykane szuflady. Tani wózek fryzjerski będzie zwykle bardziej podstawowy, ale te droższe często można dostosować do własnych potrzeb.

Dowiedz się więcej z artykułu: Otwarcie Salonu Fryzjerskiego.

Jak Wybrać Dobry Wózek Fryzjerski Do Twojego Salonu?

 

Pomysly na wozek fryzjerski
Pomysły Na Wózek Fryzjerski

Wózki fryzjerskie muszą być funkcjonalne i łatwe w przemieszczaniu w dowolne miejsce, powinny zajmować mało miejsca i jednocześnie pasować do wystroju salonu fryzjerskiego. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci w pełni wykorzystać każdy pomocnik fryzjerski.

  • Weź pod uwagę kolor: Czarny wózek fryzjerski jest najpopularniejszą opcją, ale dostępne są również inne. Wybierając pomocnik fryzjerski, biały może lepiej pasować do wystroju, a nawet jasny kolor. Niektóre salony nawet dekorują swoje wózki kolorowymi naklejkami lub naklejkami po bokach.
  • Mądrze wybierz materiał: Wiele osób preferuje metalowe wózki salonowe ze względu na ich trwałość, ale plastik ma tę zaletę, że jest tańszy i lżejszy. Jeśli fryzjerzy będą często przemieszczać wózek fryzjerski, może to być dla nich łatwiejsze.
  • Zapytaj swój zespół: Fryzjerzy będą korzystać z pomocników, zapytaj ich o potrzeby. Czy chcą wózek fryzjerski z dołączoną listwą zasilającą, nadstawkę umożliwiającą bezpieczne mieszanie farb, wystarczająca ilość półek i uchwytów, metalowe koszyczki itp. Dodatkowe funkcje będą miały wpływ na cenę wózka fryzjerskiego, więc inwestuj tylko w to, czego będzie używać Twój zespół.
  • Sprawdź przestrzeń w salonie fryzjerskim: Przed zakupem wózka fryzjerskiego, wózka na kółkach lub czegokolwiek podobnego, sprawdź, ile masz miejsca na przemieszczanie i przechowywanie wózka fryzjerskiego. Sprawdź także wysokość i szerokość każdego wózka fryzjerskiego i upewnij się, że nie będzie on zbytnio wystawał lub wyglądał dziwnie obok stanowisk do stylizacji.
  • Upcykling: Aby uzyskać niepowtarzalny wygląd, możesz zmienić przeznaczenie starych mebli, takich jak wózki koktajlowe lub małe regały, dodając nowe kółka, wiązania i tacę wózka fryzjerskiego na górze. To sprawi, że twoje wózki użytkowe staną się wyrazistymi elementami.
Pomocnik fryzjerski na kółkach
Pomocnik Fryzjerski na Kółkach

Gdzie Znaleźć Najlepsze Wózki i Pomocniki Fryzjerskie?

 

Istnieje mnóstwo dostępnych opcji, jeśli szukasz wózka fryzjerskiego na sprzedaż. Oto kilka najlepszych miejsc, od których warto zacząć. Ceny pomocników fryzjerskich będą się różnić w zależności od opcji, więc upewnij się, że robisz zakupy z myślą o budżecie.

Hurtownie Fryzjerskie

Poszukaj w Internecie hurtowni zaopatrujących salony fryzjerskie w Twojej okolicy. Wiele z tych firm dostarcza również salonom narzędzia i sprzęt, a Ty będziesz w stanie porównać je w celu uzyskania najlepszej ceny.

Wózek fryzjerski
Wózek fryzjerski

Amazon

Możesz tu znaleźć wszystko, od wymiennych szuflad do wózków fryzjerskich po wózki użytkowe w różnych rozmiarach w dobrej cenie, ale przed zakupem przeczytaj recenzje - chcesz mieć pewność, że wózki są dobrej jakości.

Media Społecznościowe, Grupy Fryzjerskie

Jeśli szukasz używanych pomocników fryzjerskich, Instagram lub Facebook, fora dla fryzjerów to doskonałe miejsca. Wiele salonów fryzjerskich publikuje tutaj swoje starsze meble, gdy je modernizują. Może to być świetny sposób na zdobycie czegoś w dobrej cenie.

Portale i Sklepy Online

OLX i Allegro to również dobre miejsca do poszukiwania używanego wózka. Właściciele salonów często wystawiają tutaj przedmioty na sprzedaż i można je wyszukiwać według kategorii. Jest to również fantastyczna opcja dla każdego, kto chce poddać wózek recyklingowi.

Pomocnik fryzjerski
Pomocnik Fryzjerski

Podsumowanie

 

Niezależnie od tego, czy szukasz podstawowego wózka fryzjerskiego z szufladami, czy najwyższej klasy pomocnika fryzjerskiego z zamkiem, listwą zasilającą i wieloma dodatkami w zestawie, warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie z tym co jest na rynku dostępne.

Dlaczego nie poprosić stylistów o pomoc w zawężeniu zakresu poszukiwań i sporządzeniu listy potrzeb salonu? W ten sposób otrzymasz wózek fryzjerski, który jest zarówno w odpowiedniej cenie, jak i świetnie pasuje do Twojej przestrzeni.

Cytaty

Co sprawia, że krzesło jest krzesłem?
https://ieeexplore.ieee.org/abstract/document/5995327/

Rola, władza i wpływ przewodniczących firm
https://link.springer.com/article/10.1007/s10997-009-9119-4

Krzesło autorskie
https://www.jstor.org/stable/41961448

Rating: 5 of 5 - 1 votes