Najlepsze Pomysły na Lustro Fryzjerskie w 2023 Roku

Jeśli otwierasz nowy salon lub go remontujesz, dobrze dobrane lustro fryzjerskie oprócz funkcjonalności, jest ważnym elementem dekoracyjnym każdego salonu fryzjerskiego.

Przejdź do Sekcji, Którą Lubisz

  1. Dlaczego Lustra Są Tak Ważne w Salonie Fryzjerskim?
  2. Najlepsze Pomysły na Lustro Fryzjerskie
  3. Gdzie Kupić Lustro Fryzjerskie?
  4. Wnioski

Dlaczego Lustra Są Tak Ważne w Salonie Fryzjerskim?

 

Lustro w salonie fryzjerskim to pierwsze miejsce, w którym klient przegląda się przed i po wykonaniu usługi. To sprawia, że lustro fryzjerskie jest jednym z najważniejszych elementów, jakie można dodać do pomieszczenia.

Bez względu na to, jaki rodzaj salonu fryzjerskiego prowadzisz, będziesz chciała dodać kilka dobrych luster, które odzwierciedlają (dosłownie) Twój biznes.

Każde lustro fryzjerskie służy wielu celom. Pomoże klientom zobaczyć rezultaty ich pracy, ułatwi pracę stylistom, wzbogaci wystrój salonu i "otworzy" przestrzeń.

Dowiedz się więcej z artykułu: Nowoczesny Mały Salon Fryzjerski.

Najlepsze Pomysły na Lustro Fryzjerskie

 

Lustra do salonu fryzjerskiego dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, więc masz wiele opcji. Większość luster sprawdza się zarówno jako wyposażenie salonu, jak i element wystroju.

Dwustronne Lustro do Salonu Fryzjerskiego

Dwustronne lustro do salonu fryzjerskiego
Dwustronne Lustro do Salonu Fryzjerskiego

Te lustra do salonu pomagają zaoszczędzić miejsce, pozwalając na pracę tyłem do siebie. Są one doskonałym wyborem w mniejszych obszarach z wąskimi układami salonów, ale nie są idealne, jeśli masz do czynienia z dużą przestrzenią, którą musisz wypełnić.

Lustro Fryzjerskie o Pełnej Długości

Lustro fryzjerskie o pełnej długości
Lustro Fryzjerskie o Pełnej Długości

Pełnowymiarowe lustro pomaga dodać więcej naturalnego światła do przestrzeni. Te duże lustra fryzjerskie sprawdzają się najlepiej, gdy stanowisko ma wąską powierzchnię, dzięki czemu klienci mogą wszystko zobaczyć. Należy jednak pamiętać, że ich utrzymanie w czystości wymaga sporo pracy.

Lustro do Salonu Fryzjerskiego w Stylu Vintage

Lustro do salonu fryzjerskiego w stylu vintage
Lustro do Salonu Fryzjerskiego w Stylu Vintage

Ten rodzaj lustra jest elementem dekoracyjnym i wzbogaca wystrój salonu. Wielu właścicieli salonów znajduje unikalne lustra w sklepach z używanymi rzeczami lub sklepach z odsprzedażą. Jeśli stawiasz na minimalistyczny lub nowoczesny klimat, mogą one nie być najlepszym wyborem do dodania do salonu.

Okrągłe Lustro Fryzjerskie

Okrągłe lustro fryzjerskie
Okrągłe Lustro Fryzjerskie

Okrągłe kształty luster są proste, eleganckie i oszczędzają miejsce. Zapewniają też bardziej prywatny charakter. Należy jednak pamiętać, że klienci różnią się wzrostem, więc okrągłe lustra należy umieszczać ostrożnie.

Konsola Fryzjerska z Wbydowanym Lustrem

Konsola fryzjerska z wbydowanym lustrem
Konsola Fryzjerska z Wbydowanym Lustrem

Jest to jeden z najpopularniejszych projektów luster do salonów fryzjerskich, ponieważ zawiera trochę miejsca do przechowywania i ladę - niektóre z nich to proste lustro salonowe z dołączoną półką, podczas gdy inne zawierają szuflady. Mogą one pomóc obniżyć koszty salonu i zwiększyć przestrzeń do przechowywania, ale zajmują stosunkowo dużo miejsca.

Lustra Ścienne do Salonu Fryzjerskiego

Lustra ścienne do salonu fryzjerskiego
Lustra Ścienne do Salonu Fryzjerskiego

Pełnowymiarowe lustro ścienne daje klientom pełny widok na siebie, otwiera przestrzeń i rozprowadza światło. Lustra ścienne w salonie wymagają jednak czasu i wysiłku, aby utrzymać je w nieskazitelnej czystości i nie zapewniają zbyt wiele prywatności.

Lustro Fryzjerskie z Oświetleniem

Lustro fryzjerskie z oświetleniem
Lustro Fryzjerskie z Oświetleniem

Lustra do salonu fryzjerskiego z oświetleniem LED są energooszczędne i dobrze sprawdzają się jako oświetlenie zadaniowe. Dostępne są również podświetlane lustra do salonu i wyświetlacze produktów. Upewnij się, że dodane oświetlenie lustra w salonie nie jest zbyt ostre lub niepochlebne. Pamiętaj również żeby lustro posidało wbudowane gniazdka elektryczne.

Dowiedz się więcej z artykułu: Oświetlenie Do Salonu Fryzjerskiego.

Regulowane Lustra Fryzjerskie

Regulowane lustra fryzjerskie
Regulowane Lustra Fryzjerskie

Są to lustra salonowe dla fryzjerów, aby mogli zobaczyć swoją pracę i pomóc klientowi. Dodaj co najmniej jedno regulowane lustro (nawet jeśli jest to lustro ręczne) do każdego stanowiska. Możesz także kupić regulowane lustra do salonu fryzjerskiego z oświetleniem LED za rozsądną cenę.

Jak Wysokie Powinno Być Lustro w Salonie Fryzjerskim?

Najwyższy punkt powinien znajdować się na wysokości 70-85 cm od podłogi, ale można dodać lub odjąć od tej wartości w zależności od wysokości krzeseł - usiądź na jednym z nich i zobacz, co działa najlepiej.

Gdzie Kupić Lustro Fryzjerskie?

 

W Internecie można kupić wszystko, od pełnowymiarowych luster fryzjerskich LED po wspaniałe lustra w stylu vintage.

Wiele sklepów z artykułami kosmetycznymi sprzedaje je i oferuje dostawę. Sprawdź także Facebooka, Allegro, a nawet OLX - wiele salonów fryzjerskich sprzedaje używane meble w dobrej cenie. To świetny sposób na zdobycie tanich luster do salonu w niższej cenie niż w sklepach detalicznych. Wreszcie, w sklepach z używanymi rzeczami można znaleźć kilka świetnych pomysłów na lustra do salonu w stylu vintage.

Dowiedz się więcej z artykułu: Pomysł na Salon Fryzjerski.

Wnioski

 

Dobre lustro zapewni klientom pozytywne wrażenie z salonu fryzjerskiego i pomoże im poczuć się jak w domu. Doda także przestrzeni salonu więcej charakteru i sprawi, że będzie wyglądać jak najlepiej.

Lustra fryzjerskie dodają wiele do Twojego biznesu. Sprawdź dostępne opcje i wybierz mądrze.

Cytaty

Passing mirrors: Subjectivity in a midwestern hair salon
https://www.jstor.org/stable/3196215

Windows and mirrors
https://pzwiki.wdka.nl/mw-mediadesign/images/d/dd

Mirror, mirror on the wall
http://www.stoppsychotherapytakeover.ca/wp-content/uploads/201

Rating: 0 of 5 - 0 votes