Pomysły na Nowoczesny Mały Salon Fryzjerski 2023

Jeśli masz problem ze znalezieniem pomysłu na nowoczesny mały salon fryzjerski, to ten artykuł jest dla Ciebie. Zawarliśmy szerego informacji, któe ułatwią ci planowanie otwarcia salonu fryzjerskiego.

Czego Się Dowiesz

Przeanalizujemy pomysły na niewielki salon fryzjerski, wystrój salonu fryzjerskiego, w tym projektowanie wnętrz, układ i wystrój.

Przejdź do Sekcji, Którą Lubisz

 1. Jak Urządzić Mały Salon Fryzjerski, aby Maksymalnie Wykorzystać Przestrzeń?
 2. Nowoczesny Mały Salon Fryzjerski - Inspiracje
 3. Wniosek

Jak Urządzić Mały Salon Fryzjerski, aby Maksymalnie Wykorzystać Przestrzeń?

 

Wiele małych salonów fryzjerskich zmaga się z problemem przestrzeni. Znalezienie równowagi pomiędzy tym, jak ją zmaksymalizować, tworząc atrakcyjną atmosferę dla gości, która jest również funkcjonalnie wydajna dla personelu, może być wyzwaniem. Prześledźmy kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci zmaksymalizować przestrzeń.

Budżet

Zacznij od starannego rozważenia swojego budżetu, aby nie dać się ponieść i nie być w stanie skończyć tego, co zacząłeś. Wnętrze Twojego małego salonu fryzjerskiego powinno odzwierciedlać Twoją markę i sprawiać przyjemność Twoim klientom.

Strefy w Małym Salonie Fryzjerskim

Nawet małe salony fryzjerskie potrzebują następujących stref pracy, które muszą być wygodne zarówno dla Ciebie jak i Twoich klientów.

 • Recepcja (recepcja) - gdzie spotykasz się z klientami, przyjmujesz płatność i rezerwujesz kolejną wizytę u fryzjera.
 • Mała poczekalnia - miejsce, w którym klient czeka na wizytę, lub w którym będziesz prowadzić konsultacje z klientem
 • Stanowisko pracy - fotel dla klienta z lustrem i miejscem na wózek z akcesoriami.
 • Myjnia fryzjerska - wydzielona strefa, w której klient może się zrelaksować.
 • Zaplecze i przestrzeń wspólna dla pracowników - zadbaj nie tylko o przestrzeń dla klientów, ale także dla swoich pracowników.
 • Łazienka - zrób łazienkę dostępną dla klientów.

Wskazówki Dotyczące Projektowania Małych Salonów Fryzjerskich

 • Myśl pionowo

  Wykorzystaj wszystkie e na niewykorzystanych powierzchniach pomiędzy blatami mebli a sufitem za pomocą elementów wiszących lub wysoko zamontowanych.

 • Używaj materiałów odbijających światło

  Elementy odbijające światło, takie jak lustra i błyszczące płytki, sprawiają, że przestrzeń wygląda na bardziej otwartą.

 • Meble do małego salonu fryzjerskiego

  Użyj mniejszej ilości większych elementów zamiast wielu mniejszych. Większe elementy mogą również pomóc ukryć nieestetyczne elementy pomieszczenia. Staraj się nie przyciskać mebli do ścian, tworząc za nimi przestrzeń, dzięki czemu pomieszczenie będzie wyglądało na szersze niż jest w rzeczywistości.

 • Oświetlenie małego salonu fryzjerskiego

  Bardzo ważnym elementem wystroju wnętrza małego, nowoczesnego salonu fryzjerskiego jest odpowiednie światło. Salon powinien być dobrze oświetlony, ale co ważniejsze, światła fluorescencyjne nie powinny zniekształcać kolorów, ponieważ pracujesz z paletą kolorów. a nie chcesz, aby klienci narzekali, ponieważ odcień włosów wygląda zupełnie inaczej w świetle dziennym.

 • Mniej znaczy więcej

  Nic nie sprawia, że pokój wydaje się mniejszy niż zbyt wiele rzeczy. Postaraj się o kreatywne przechowywanie, aby wszystko można było ukryć. Wyeliminuj nieestetyczne kable, oczyść powierzchnie stanowisk, utrzymuj porządek na zapleczu baru i upewnij się, że strefa detaliczna jest zaprojektowana tak, aby pięknie wyglądała.

Pro wskazówka: aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń salonu fryzjerskiego w centrum handlowym, należy pamiętać o organizacji pracy i pozostaniu zorganizowanym tak samo jak o wystroju wnętrza.

Oprogramowanie dla salonu fryzjerskiego dla właścicieli małych firm może sprawić, że planowanie, rezerwacja wizyt i zarządzanie zapasami będzie znacznie łatwiejsze, oszczędzając miejsce, czas i pieniądze.

Dowiedz się wiecej z artykułu: nazwa salonu fryzjerskiego.

Nowoczesny Mały Salon Fryzjerski - Inspiracje

 

Oto kilka z naszych najlepszych przykłądó, jak urządzić mały salon fryzjerski, które możesz wykorzystać.

Nowoczesny Mały Salon Fryzjerski

Urządzenie salonu fryzjerskiego w sposób nowoczesny i funkcjonalny obejmuje nie tylko dodatki, ale również odpowiednie meble fryzjerskie i sprzęt fryzjerski jak taboret fryzjerski. Zanim zamówisz meble fryzjerskie dokładnie zapłanuj aranżację swojej przestrzeni.

Nowoczesny mały salon fryzjerski
Nowoczesny Mały Salon Fryzjerski

Mobilny Salon Fryzjerski

Pomysły na salon fryzjerski dla małych przestrzeni nigdy nie są ważniejsze niż w mobilnym salonie fryzjerskim - naprawdę masz tylko niewielką ilość miejsca do stracenia. Minimalistyczny projekt salonu fryzjerskiego jest tutaj najlepszy, najlepiej taki, który łatwo przepływa między przestrzeniami.

Możesz włączyć naturalne elementy, takie jak okna dla lepszego oświetlenia i jasny lub neutralny schemat kolorów, wraz z wielofunkcyjnymi lub mobilnymi meblami do salonu fryzjerskiego.

Mobilny salon fryzjerski
Mobilny Salon Fryzjerski

Mały Salon Fryzjerski w Domu

Wiele pomysłów na dekorację salonu fryzjerskiego sprawdzi się również w domowym salonie fryzjerskim - kluczem jest zainwestowanie w meble, które dobrze sprawdzą się w przestrzeni.

Możesz użyć przenośnych wózków do przechowywania i półek ściennych w głównym salonie fryzjerskim, zamiast zagracać podłogę wieloma przedmiotami. Rozważ zdobycie sprzętu na kółkach, jak przenośna suszarka z kapturem lub mobilne stacje do stylizacji.

Salon Fryzjerski w Piwnicy

Niektóre z najlepszych pomysłów na wystrój małego salonu fryzjerskiego specjalnie dla lokalizacji w piwnicy obejmują wpuszczane oświetlenie, aby zmaksymalizować wysokość sufitu, wraz z gotowością do pracy z istniejących funkcji przestrzeni.

Jeśli masz obszar pod schodami lub zwisem, jest to idealne miejsce dla nisko położonych stacji płukania, aby zaoszczędzić miejsce w innych obszarach.

Salon fryzjerski w piwnicy
Salon Fryzjerski w Piwnicy

Dowiedz się więcej z artykułu: Pomysły na Wizytówki dla Salonów Fryzjerskich.

Poczekalnia w Małym Salonie Fryzjerskim

Spraw, aby Twoja poczekalnia miała dobre miejsce na zrobienie zdjęć na Instagram, z meblami, które pasują do Twojej marki.

Kolory w Małym Salonie Fryzjerskim

Kolory farby wybrać są ważną częścią małej salon fryzjerski projekt wnętrz, i nie trzeba trzymać się tylko biały.

Jasne kolory jak lawenda lub blady niebieski są twoim przyjacielem i pomogą otworzyć pokój. Rozważ dodanie jaśniejszej, kolorowej ściany, aby dodać długości do pokoju lub zabawnego muralu, aby uzyskać wygląd godny Instagrama.

Oświetlenie w Małym Salonie Fryzjerskim

Właściwe oświetlenie jest kluczowe w każdym salonie fryzjerskim, ale szczególnie w tych mniejszych. Ptrzebujesz dużo oświetlenia zadaniowego. Naturalne światło dzienne zawsze jest dobrym pomysłem.

Dowiedz się więcej z artykułu: Jak Napisać Biznes Plan Dla Salonu Fryzjerskiego.

Wniosek

 

Wymyślanie pomysłów na wystrój małego salonu fryzjerskiego może wydawać się trudne na początku, ale w rzeczywistości może być dużo zabawy.

Niektóre z naszych ulubionych pomysłów na wystrój małego salonu fryzjerskiego to te, które myślą nieszablonowo i wykorzystują istniejące cechy, takie jak filary, narożniki, a nawet elementy przemysłowe w przestrzeni.

Citations

Projektowanie z myślą o zużyciu
https://ieeexplore.ieee.org/abstract/document/729537/

Podstawy projektowania
https://books.google.com/books?hl=en&lr=&id=Jeo8

Podręcznik projektowania i ergonomii pomieszczeń sterowania: perspektywa na przyszłość
https://books.google.com/books?hl=en&lr=&id=DR9UyqLkgH8C&o

Rating: 5 of 5 - 1 votes